Pracuj z nami

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Dobrze trafiłeś! Jeśli zagadnienia związane z inżynierią odwrotną nie są dla ciebie obce, wyślij nam swoje CV na

Dołącz do naszego zespołu inżynierów!

Szukamy inżynierów sprzedaży!

Jeśli masz „żyłkę” handlowca oraz techniczne doświadczenie i chcesz na przygodę z różnymi technologiami druku 3d (SLM-Metal, FDM, SLS, Silikon) to nasza propozycja jest dla Ciebie. Mile widziane doświadczenie w druku 3D, skanowaniu 3D, modelowaniu 3D i wiedza z zakresu materiałoznawstwa(termoplasty, formowanie wtryskowe) lub dobrze poruszasz się w oprogramowaniu CAD, nie zwlekaj – stwórzmy wspólnie najlepszy team inżynierów specjalistów  z zakresu druku 3d i inżynierii odwrotnej, który oferuje optymalizację procesów produkcyjnych poprzez wdrażanie drukarek 3d oraz skanerów 3d.

Gwarantujemy dobre zarobki, nieformalną atmosferę pracy w płaskiej strukturze zarządzania, gdzie każdy może liczyć na dobrą atmosferę wzajemnego szacunku i pomocy!
B3D przywiązuję dużą wagę do ochrony  danych osobowych, dlatego wysyłając do nas CV prosimy o dołączenie stosownej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inżynier Handlowiec w branży druku 3D

Opis stanowiska

Firma B3D (www.b3d.com.pl), lider w dostarczaniu rozwiązań z zakresu druku 3D, poszukuje Inżyniera Handlowca, który połączy swoje umiejętności techniczne z talentem sprzedażowym, wspierając naszych klientów w rozwijaniu ich działalności poprzez nowoczesne technologie. Jeśli jesteś lub chcesz być ekspertem, który szybko przyswaja złożone szczegóły usług i produktów, potrafi przekształcać je w jasne i unikalne cechy produktów oraz wykorzystywać je do przyciągania klientów – to właśnie Ciebie szukamy!

Twoje obowiązki:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami w celu rozwoju naszej bazy klientów.
  • Podróżowanie do lokalizacji klientów i budowanie długofalowych relacji.
  • Up-selling produktów i usług obecnym klientom.
  • Analizowanie i raportowanie opinii oraz potrzeb klientów.
  • Przekształcanie złożonych informacji technicznych i potrzeb klientów w klarowne cechy produktów.
  • Wspieranie klientów w rozwiązywaniu problemów i dobór optymalnych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb.
  • Współpraca z zespołem inżynierów w celu dostarczania zaawansowanych rozwiązań z zakresu druku i skanowania 3D.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych.
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe – preferowane inżynierskie.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole sprzedażowym.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele oraz identyfikację szans sprzedażowych.
  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM (preferowany Hubspot).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.
  • Mile widziane doświadczenie w druku 3D, skanowaniu 3D, modelowaniu 3D oraz wiedza z zakresu materiałoznawstwa (termoplasty, formowanie wtryskowe) i znajomość oprogramowania CAD.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz prowizji od sprzedaży.
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego i służbowego.
  • Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę (UoP) lub w ramach B2B.
  • Elastyczny grafik z możliwością pracy hybrydowej.
  • Pracę w firmie zajmującej się nowoczesnymi technologiami w obszarze profesjonalnego druku i skanowania 3D.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów, w którym panuje nieformalna atmosfera oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu.
  • Płaską strukturę zarządzania – każdy ma realny wpływ na realizowane projekty.
  • Udział w realizacji innowacyjnych projektów oraz bezpośredni kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Dlaczego warto dołączyć do B3D? Jesteśmy dynamiczną firmą, która nieustannie rozwija się w branży nowoczesnych technologii. Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje, zdobywać nowe umiejętności, a jednocześnie wpływać na kształtowanie przyszłości przemysłu opartego na technologii 3D – dołącz do nas!