Usługi 3D – skanowanie, modelowanie i drukowanie 3D w Krakowie

Technologie addytywne i inżynieria odwrotna obejmują drukowanie 3D na bazie tworzonych przez naszych ekspertów modeli 3D. W Krakowie prowadzimy aktywnie swoją działalność, oferując wszystkim klientom w mieście i w okolicach druk 3D. Kraków jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Możemy zaoferować zainteresowanym, niezależnie od branży i skali zamawianych wydruków 3D w Krakowie profesjonalną obsługę i odpowiednie dopasowanie technik badania 3D, skanowania i drukowania, które będą dla niego właściwe.

B3D dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców

Poznaj nas! Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie obsługi druku 3D i skanowania przestrzennego. Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem na rynku technologii addytywnej i inżynierii odwrotnej. Dysponujemy parkiem maszynowym, pozwalającym nam na wszechstronną obsługę w zakresie druku 3D oraz skanowania 3D na zlecenie klientów z Krakowa i całej Małopolski. Nie ma dla nas znaczenia, czy zamawiający jest klientem indywidualnym, czy też prowadzi działalność gospodarczą. Zawsze odpowiadamy na oczekiwania związane ze zleconą nam usługę 3D. Mamy doświadczenie przy realizacji różnych projektów, przy których wykorzystywaliśmy nasze umiejętności dotyczące skanowania 3D i wydruku 3D. Kraków jest jednym z miast, w których działamy i doskonalimy się w tematyce technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej.

Szukasz usługi 3D w Krakowie lub w pobliżu?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania z dziedziny technologii 3D. Świadczymy usługi druku 3D oraz skanowania 3D na terenie Krakowa

Jakie usługi 3D możesz zamówić?

Chcesz przeprowadzić modelowanie 3D istniejących produktów i obiektów? Potrzebujesz skanowania 3D albo masz już projekt, który chciałbyś wydrukować i uzyskać kompletną dokumentację techniczną? Z wszystkimi takimi usługami 3D w Krakowie doskonale sobie poradzimy. Liczne zrealizowane projekty w technologii 3D powodują, że możemy podejmować kolejne wyzwania dla naszych klientów.

Każde zlecenie, czy to druk 3D w Krakowie czy skanowanie 3D, przeprowadzamy w wieloetapowy sposób. Krok po kroku realizujemy kolejne zadania, jakie stawiane są przed nami przez klientów. Przy skanowaniu 3D najpierw wykorzystujemy skanowanie przestrzenne, dla uzyskania właściwego modelu 3D. W Krakowie możemy też przeprowadzić badanie 3D obiektu. Po wprowadzeniu go do sfery cyfrowej możemy na nim pracować, zmieniając go i modyfikując, według zaleceń klientów. Następnie model trójwymiarowy, który zostanie zaakceptowany, jest dokładnie opisywany i zapisywany w formacie przygotowanym do wydruku 3D. Możemy go także wydrukować z wykorzystaniem drukowania 3D. Gotowa dokumentacja techniczna, która może posłużyć do rozpoczęcia procesu produkcji długo lub krótkoseryjnej, będzie dla Ciebie zawsze przygotowana.

Zaufaj naszej fachowości w wykonywaniu usług

Jeśli zlecisz naszej firmie B3D usługi 3D w Krakowie, niezależnie od tego, na czym właściwie będą one polegały, możesz mieć pewność, że zostaną one zrealizowane z wysoką starannością. Jakość naszej pracy jest dla nas bardzo ważna, ponieważ świadczy o zaangażowaniu w każdy projekt, jakiego się podejmujemy. Dążymy do tego, aby druk 3D był bardzo szczegółowy i wykonujemy go z dokładnością do 10 mikrometrów. Archiwizujemy projekty 3D na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług 3D.

Usługi 3D w Krakowie i okolicy

Usługi 3D w Krakowie i okolicy, z których możesz skorzystać są zazwyczaj bardzo profesjonalne. Firma B3D wyróżnia się nie tylko fachowym podejściem do klienta (jak wszyscy inni), ale również wykonywaniem usług przez specjalistów z pasją. Dzięki temu usługi są najwyższej możliwej jakości – bez żadnych dylematów. Dotrzymujemy terminów i dostarczamy klientom najlepsze rozwiązania, jakie potrafimy stworzyć. Istotny w tym przypadku jest także sprzęt – profesjonalny, niezawodny oraz różnorodny, dostosowany do preferencji oraz założeń projektowych niemal wszystkich klientów.

Chcesz zaoszczędzić czas? Zależy Ci na spójnych projektach lub prototypach wyróżniających się dobrym wykonaniem i wytrzymałością? W takim razie napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Z chęcią porozmawiamy o detalach współpracy!

Skanowanie 3D Kraków – świadczymy kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Interesują Cię usługi 3D? Ze swojej strony proponujemy nie tylko modelowanie i drukowanie, ale także skanowanie 3D. Kraków i okolice województwa małopolskiego to obszary, z których pochodzą klienci rzeczywiście zainteresowani naszymi usługami. Mamy obecnie coraz mniej wolnych terminów, ponieważ rozwinęliśmy swoją ofertę na całą Polskę. W zależności od indywidualnych założeń możesz zdecydować się na m.in.:

  • skanowanie 3D w Krakowie,
  • modelowanie 3D w Krakowie,
  • drukowanie 3D w Krakowie.

Prowadzimy również szkolenia i konsultingi – dzięki temu nasi klienci mogą zaoszczędzić i zapoznać się z najważniejszymi funkcjonalnościami skanerów 3D, dodatkowo również ucząc się wybierać spośród różnorodnych technologii druku pozwalających uzyskać produkty bardziej wytrzymałe lub jakościowe.

Usługi 3D w Krakowie dla przemysłu

Swoje usługi 3D w Krakowie dedykujemy również dla przemysłu. U nas można zamówić przemysłowe skanery 3D SCANTECH (np. KSCAN-MAGIC 3D lub SIMSCAN 3D), a także przemysłowe drukarki 3D (np. FUNMAT PRO 410 lub FUNMAT HT). Jeżeli jesteś zainteresowany proponowanymi produktami – napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Z chęcią doradzimy odnośnie wyboru poszczególnych rozwiązań.

Drukowanie 3D na obszarze Krakowa i okolicy

Usługi drukowania 3D w Krakowie świadczymy również w jego okolicach, a także w całej Polsce. Spośród konkurencji wyróżniamy się bardzo dużym zapleczem drukarek 3D oraz wykorzystywaniem różnorodnych materiałów do drukowania (nawet tych, które mają obecnie ograniczoną dostępność). Technologie druku 3D, z których korzystamy to m.in.:

  • SLS (ang. Selective Laser Sintering),
  • SLM (ang. Selective Laser Melting),
  • MJF (ang. Multi Jet Fusion),
  • FDM (ang. Fused Deposition Modelling).

Wykonujemy również polimeryzację za pomocą światła laserowego (sprawdź technologie SLA/DLP/LCD).

Chcesz wytworzyć trójwymiarowe, fizyczne obiekty na cele prywatne lub biznesowe? W takim razie usługi drukowania 3D w Krakowie są w Twoim przypadku absolutnym „strzałem w dziesiątkę”. Przedsiębiorstwo B3D ma bardzo rozbudowane portfolio i sklep 3D z różnorodnym asortymentem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Modelowanie 3D – Kraków i województwo małopolskie

Modelowanie 3D to kolejna z naszych usług, które obecnie są bardzo popularne. W tym przypadku możesz zdecydować się na m.in.:

  • modelowanie na podstawie dokumentacji,
  • tworzenie dokumentacji z tzw. obiektów rzeczywistych,
  • modelowanie na podstawie skanu trójwymiarowego.

Dzięki wykorzystaniu usług 3D w należyty sposób uzyskasz przewagę konkurencyjną – poprzez fizyczną demonstrację produktu inwestorom lub klientom. Dzięki temu zmniejszysz ryzyko niepowodzenia ewentualnej sprzedaży. Warto również wspomnieć, iż drukowanie, projektowanie i modelowanie 3D wiążą się z licznymi oszczędnościami – to obecnie najbardziej opłacalne procesy produkcyjne. Istotna jest także szybkość. Zależnie od wyboru konkretnego rozwiązania możesz wydrukować bardzo zaawansowany prototyp nawet w mniej niż kilka dni. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem proponowanych urządzeń lub skorzystaniem z usług 3D – napisz do nas maila lub zadzwoń.