Pracuj z nami

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Dobrze trafiłeś! Jeśli zagadnienia związane z inżynierią odwrotną nie są dla ciebie obce, wyślij nam swoje CV na

Dołącz do naszego zespołu inżynierów!

Szukamy inżynierów!

Jeśli masz doświadczenie w druku 3D, skanowaniu 3D, modelowaniu 3D, dobrze poruszasz się w oprogramowaniu CAD, nie zwlekaj – stwórzmy wspólnie najlepszy team inżynierów specjalistów inżynierii odwrotnej.

Gwarantujemy dobre zarobki, nieformalną atmosferę pracy w płaskiej strukturze zarządzania, gdzie każdy może liczyć na dobrą atmosferę wzajemnego szacunku i pomocy!

B3D przywiązuję dużą wagę do ochrony  danych osobowych, dlatego wysyłając do nas CV prosimy o dołączenie stosownej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

1. Sales Engineer

Opis stanowiska

Jesteś lub chcesz być ekspertem, który szybko potrafi przyswajać złożone szczegóły usług lub produktów? Potrafisz przekształcić te dane w zrozumiałe i unikalne cechy produktu, aby przyciągać potencjalnych klientów? Czy masz doświadczenie w wykorzystywaniu wiedzy technicznej i sprzedażowej do kształtowania możliwości wykorzystania produktów w oparciu o potrzeby klienta? Jeśli posiadasz wszystkie te cechy, a dodatkowo masz doświadczenie w drukowaniu i/lub skanowaniu 3D to bardzo chcemy Cię poznać!

Na czym polega ta praca? Do Twoich obowiązków należeć będzie przede wszystkim:

• Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami w celu rozwoju naszej bazy klientów.

• Podróżowanie do lokalizacji klientów w celu nawiązywania i utrzymywania relacji.

• Up-selling produktów i usług klientom już istniejącym.

• Słuchanie i raportowanie opinii i potrzeb klientów

• Przekształcanie złożonych informacji i potrzeb klientów w klarowne i zrozumiałe unikalne cechy produktów

• Pomaganie klientom w rozwiązywaniu problemów i właściwym doborze produktu do ich potrzeb

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w technicznej sprzedaży produktów min. 1 rok
  • Wykształcenia: wyższe – inżynierskie
  • Umiejętności efektywnej pracy w zespole sprzedażowym
  • Doskonałych umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych
  • Umiejętności pracy w oparciu o cele
  • Umiejętności identyfikacji szans sprzedażowych w oparciu narzędzia do prospectingu
  • Doświadczenie w systemie CRM (pracujemy w Hubspot)
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie zajmującej się nowymi technologiami w obszarze profesjonalnego druku i skanowania 3D
  • Elastyczny grafik z możliwością pracy hybrydowej
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz prowizję od sprzedaży
  • Możliwość pracy na UoP lub B2B

2. Młodszy specjalista ds. Marketingu

Poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Marketingu, który będzie wsparciem dla szerszego zespołu w codziennej realizacji naszego planu marketingowego . Szukamy osoby, która potrafi budować relacje z zespołem i jest doskonałym komunikatorem zarówno w słowie jak i w piśmie, a przede wszystkim będzie doskonale zorganizowana. Będziesz rozumieć podstawowe zasady marketingu i kampanii marketingowych online, a także działań off-line. Jako gracz zespołowy, będziesz udzielać wsparcia w całym procesie marketingowym.

Obowiązki:

  • Tworzenie planu i zarządzanie treściami na mediach społecznościowych firmy
  • Wsparcie w analizie, zarządzaniu i aktualizowaniu strony internetowej firmy w kontekście pozyskiwania nowych leadów sprzedażowy
  • Nadzór nad kampaniami on-line prowadzonymi przez firmę
  • Organizacja i zarządzanie treściami drukowanymi poszczególnych produktów, dbanie o aktualizacje informacji marketingowych
  • Wsparcie w wykonaniu planu eventowego firmy: organizacja stoiska, współpraca z firmami zabudowującymi, wsparcie na miejscu
  • Analiza skuteczności prowadzonych działań, kreatywne wsparcie zespołu we wdrażaniu nowych działań marketinowych

Czego oczekujemy od idealnego kandydata:

  • Inżynierski mindset, zainteresowanie nowymi technologiami. Umiejętność zrozumienia produktu jest dla nas więcej warta niż doświadczenie
  • Min. pół roku doświadczenia w obszarze marketingu w firmie technologicznej/produkcyjnej
  • Znajomości podstaw marketingu w obszarach on-line oraz off-line
  • Znajomości platform marketingu cyfrowego ich możliwości, trendów na rynku
  • Znajomości podstaw SEO/SEM – certyfikat w tym obszarze będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Znajomość działania systemów CRM (pracujemy w Hubspot)
  • Komunikatywność
  • Dokładności i zorientowania na detal
  • Umiejętności pracy z kalendarzem w oparciu o terminy
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia: podstawę oraz prowizję uzależnioną od wyników działu sprzedaży