Pracuj z nami

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Dobrze trafiłeś! Jeśli zagadnienia związane z inżynierią odwrotną nie są dla ciebie obce, wyślij nam swoje CV na praca@b3d.com.pl

Dołącz do naszego zespołu inżynierów! 

 

Szukamy inżynierów!

Jeśli masz doświadczenie w druku 3D, skanowaniu 3D, modelowaniu 3D, dobrze poruszasz się w oprogramowaniu CAD, nie zwlekaj – stwórzmy wspólnie najlepszy team inżynierów specjalistów inżynierii odwrotnej.

Gwarantujemy dobre zarobki, nieformalną atmosferę pracy w płaskiej strukturze zarządzania, gdzie każdy może liczyć na dobrą atmosferę wzajemnego szacunku i pomocy! 

B3D przywiązuję dużą wagę do ochrony  danych osobowych, dlatego wysyłając do nas CV prosimy o dołączenie stosownej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).