Warszawski rynek usług 3D – firma B3D.com.pl oferuje kompleksową obsługę

Nie wiesz, co należy rozumieć przez pojęcie usług 3D? W Warszawie jest wiele firm, które zajmują się skanowaniem 3D, drukowaniem w trójwymiarze, projektowaniem i modelowaniem 3D. Wśród nich swoje miejsce na tym trudnym, nowoczesnym rynku ma  B3D.com.pl. Mamy kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług 3D. Warszawa nie jest co prawda naszą macierzystą lokalizacją, ale także i w stolicy mamy swoich klientów. Obsługujemy również klientów zagranicznych. Twoja firma może dołączyć do naszych zadowolonych zleceniodawców.

Kim jesteśmy?

Poznaj naszą firmę i jej pracowników. Markę B3D.com.pl tworzą prawdziwi pasjonaci. Usługi 3D w Warszawie czy świadczone w każdym innym miejscu w Polsce i za granicą, dokąd docieramy, to dla nas nie tylko praca. Rozwijamy się w tej dziedzinie i nie szczędzimy czasu, by wciąż dowiadywać się czegoś nowego o skanowaniu czy modelowaniu 3D. Powstające modele 3D w Warszawie i w innych miastach w Polsce są naszym dziełem, z którego niezmiennie jesteśmy bardzo dumni.

Bierzemy udział w branżowych konferencjach, spotkaniach i warsztatach. Nie tylko stacjonarnych, ale i online. To wszystko sprawia, że nasi pracownicy z B3D.com.pl są jak najbardziej na bieżąco z najnowszymi technologiami przyrostowymi czy inżynierią odwrotną, pozwalającą na skanowanie 3D. W Warszawie obsługujemy zarówno małych klientów, jak i duże korporacje, przygotowując dla nich skrupulatnie wydruki 3D.

Szukasz usługi 3D w Warszawie lub w pobliżu?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania z dziedziny technologii 3D. Świadczymy usługi druku 3D oraz skanowania 3D na terenie Warszawy i okolic

Usługi 3D w Warszawie od B3D.com.pl – co możemy Ci zaoferować?

Drukowanie 3D zlecone naszej firmie może być dla Ciebie rozwiązaniem dla szybkiego prototypowania i modelowania nowych produktów. Nie musisz przy tym inwestować we własną drukarkę 3D, skoro profesjonalne wydruki 3D w Warszawie z określonych filamentów możesz zlecić nam.

Podejmujemy się przy tym i innych usług 3D w stolicy. Dla naszych klientów jesteśmy gotowi wykonać skanowanie przestrzenne. Skanowanie 3D jest przy tym realizowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń. Dzięki nim jesteśmy w stanie przenieść do środowiska cyfrowego niemal każdą rzecz. Możesz w ten sposób rozpocząć za naszym pośrednictwem proces projektowania udoskonalonych produktów na bazie istniejących lub też stworzyć coś absolutnie wyjątkowego. Nasze modele 3D przygotowujemy w takim formacie, aby nadawały się później do wydruku z wykorzystaniem usługi drukowania 3D. W Warszawie współpracujemy z klientami na różnych etapach przedsięwzięć.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

W Warszawie bez wątpienia jest sporo firm, które zajmują się świadczeniem szeroko rozumianych i kompleksowych usług 3D. W B3D.com.pl szczycimy się wysoką jakością obsługi klienta. Na każdym etapie możemy z Tobą współpracować. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, by jak najlepiej wykonać zadania, jakie przed nami postawisz w zakresie wydruku 3D czy skanowania i modelowania 3D.

W Warszawie zleć nam wykonanie modelu 3D z istniejącego produktu. Opracujemy go dla Ciebie i przygotujemy całkowitą dokumentację techniczną 3D i 2D. Wykorzystaj ją np. do produkcji wielkoseryjnej, jeśli taką prowadzisz lub chcesz ją podjąć.

Podstawą realizacji naszych usług 3D zawsze jest rozmowa z Tobą – naszym klientem. Możesz liczyć na duże zaangażowanie w Twój projekt z naszej strony. 

Usługi 3D w Warszawie i okolicy

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą najpopularniejsze (oraz mniej powszechne) usługi 3D w Warszawie i okolicy. Spośród konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim zespołem pasjonatów, którzy uwielbiają przychodzić do pracy i realizować najbardziej wymagające projekty. Warto również wspomnieć o przystępnych cenach proponowanych rozwiązań oraz elastyczności – nie ma projektów, których nie wykonujemy (jedyne ograniczenie to dostępność poszczególnych materiałów).

Marzysz o wypracowaniu przewagi konkurencyjnej i odnotowaniu znacznych oszczędności? W takim razie usługi 3D w Warszawie i okolicy (działamy również na terenie całej Polski) są perfekcyjnym rozwiązaniem w Twoim przypadku. Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Z chęcią udzielimy praktycznych porad i pomożemy dobrać technologię druku, skanowania lub modelowania do Twoich założeń. 

Skanowanie 3D Warszawa – świadczymy kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Interesuje Cię usługa, jaką jest skanowanie 3D? Warszawa to obszar, z którego pochodzi wielu naszych klientów. Jeżeli chcesz być jednym z nich, możesz wybrać m.in.:

 • skanowanie światłem strukturalnym – bardzo dokładna metoda skanu 3D;
 • skanowanie laserowe – technologia umożliwiająca zeskanowanie przestrzeni w zasięgu lasera;
 • skanowanie z teksturą – czyli zaawansowana fotogrametria.

Możemy zeskanować każdy obiekt. W zależności od wymagań naszych klientów skanujemy obiekty wyróżniające się wymiarami od kilku milimetrów aż do kilkuset metrów. Wykorzystujemy wiele rodzajów urządzeń oraz technologii, dlatego dla specjalistów B3D nie ma rzeczy niemożliwych. Niektóre wymagają po prostu większego zaangażowania.

Drukowanie 3D na obszarze Warszawy i okolicy

Drukowanie 3D w Warszawie i okolicach to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Inwestycja w tego typu rozwiązania jest bardzo opłacalnym procesem – zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych serii produkcyjnych. W B3D drukujemy na bazie różnorodnych materiałów, posiadając także ogromne zaplecze nowoczesnych urządzeń.

Technologie druku, na których bazujemy to m.in.:

 • MJF,
 • SLA,
 • DLP,
 • LCD,
 • SLM,
 • FDM,
 • SLS.

Dostosowanie odpowiedniej technologii do specyfiki Twojego projektu jest niezwykle ważnym zadaniem. Dzięki temu nie przepłacisz i uzyskasz prototyp lub pełnowymiarowy projekt, który usatysfakcjonuje Cię pod względem zastosowanych materiałów, a także jakości oraz wytrzymałości poszczególnych detali.

Jeżeli potrzebujesz fachowych porad odnośnie drukowania 3D – napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Z chęcią pomożemy dobrać właściwą technologię, z pomocą której stworzymy dla Ciebie produkt umożliwiający uzyskanie sporej przewagi konkurencyjnej.

Modelowanie 3D – Warszawa i województwo mazowieckie

Kolejną naszą usługą jest modelowanie 3D. Warszawa i województwo mazowieckie jest obecnie jednym z miast wykazującym największe zainteresowanie proponowanymi rozwiązaniami. W przypadku modelowania trójwymiarowego stosujemy najnowsze technologie. Do opracowywania poszczególnych projektów zatrudniamy specjalistów pasjonujących się modelowaniem. Spośród oferty B3D możesz wybierać m.in.:

 • modelowanie bazujące na dokumentacji 2D i 3D,
 • modelowanie na podstawie skanu 3D,
 • dokumentację CAD na podstawie skanu 3D.

Usługi 3D, które konsekwentnie realizujemy od wielu lat są relatywnie szybkim procesem – szczególnie porównując obecne standardy do branży 3D sprzed kilkunastu lat, gdy wyprodukowanie prostego projektu zajmowało nawet 6-12 tygodni. Obecnie modelowanie nawet najbardziej wymagających prototypów może oscylować w granicach kilku-kilkunastu dni, zależnie od specyfiki tworzonego projektu.

Warto również wspomnieć o bardzo przystępnych cenach usług 3D w Warszawie. Aktualnie jest to jeden z najbardziej opłacalnych procesów produkcyjnych wypierających tradycyjne metody prototypowania. Nasi specjaliści służą pomocą. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z usług proponowanych przez B3D.