Usługi 3D od firmy B3D w Gdańsku

Poznaj naszą firmę B3D i sprawdź, jak realizujemy usługi 3D. W Gdańsku możemy zaoferować modelowanie 3D, wydruki 3D z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego, jak również badanie 3D i skanowanie przestrzenne, z dużą dokładnością. Oferujemy Ci usługi dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Drukowanie 3D w Gdańsku pozwoli Twojej firmie na szybkie prototypowanie, a skanowanie 3D przeniesie istniejące obiekty do cyfrowej rzeczywistości.

Kto tworzy firmę B3D?

Pasjonaci, specjaliści, wciąż głodni wiedzy związanej z usługami 3D. Tacy właśnie jesteśmy. Pracować będą dla Ciebie osoby dbające o wysoką jakość wykonania projektów. Wydruki 3D dzięki B3D będą dokładnie takie, jak tego oczekujesz. Projektujemy w programach komputerowych modele 3D. W Gdańsku możesz zamówić u nas również skanowanie 3D – skanowanie przestrzenne, które wiernie odzwierciedla w przestrzeni cyfrowej wszystkie krzywizny i detale poddanych skanowaniu obiektów.

Nie ustajemy w dążeniu do doskonałości i aktualizowaniu posiadanej wiedzy dotyczącej skanowania i drukowania 3D. W Gdańsku oferujemy pełen przegląd różnego rodzaju usług 3D, z jakich i Ty możesz skorzystać.

Szukasz usługi 3D w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania z dziedziny technologii 3D. Świadczymy usługi druku 3D oraz skanowania 3D na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni

Telefon: 798 561 561

Email: 

Co możemy zaoferować, czyli usługi 3D w wykonaniu firmy B3D

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którzy potrzebują np. wydrukować w 3D zaprojektowany obiekt lub makietę na własny użytek, ale też możemy wykonać usługi 3D dla firm. W Gdańsku czekamy na kontakt od przedsiębiorców chcących wykonać m.in. skanowanie 3D czy szybkie prototypowanie z wykorzystaniem tanich i szybkich w działaniu drukarek 3D.

Jesteśmy w stanie przenieść nawet bardzo duże obiekty do komputerowego programu, gdzie można dalej z nimi pracować, szybko modyfikować je i przygotowywać na ich podstawie dokumentację techniczną.

Drukowanie 3D wykorzystuje technologie addytywne, nazywane przyrostowymi. Od kilku lat specjalizujemy się w takich metodach szybkiego wytwarzania produktów i obiektów, np. makiet i prototypów na potrzeby różnych klientów. Dziś możesz do nich dołączyć, wysyłając do nas swoje zlecenie na usługi 3D w Gdańsku.

Dowiedz się, jak pracujemy krok po kroku

Jak nasza firma przygotuje dla Ciebie skan produktu? Czy będziesz brać czynny udział w wykonaniu projektu i szybkim prototypowaniu? Jaki będzie efekt podjętych przez nas prac? Przekonaj się o tym i dowiedz się, jak nasi specjaliści przystępują do pracy.

Podstawą jest dla nas rozmowa z klientem. Każdego traktujemy w sposób indywidualny i dbamy o spełnianie jego potrzeb. Dlatego możesz liczyć, że Twój projekt, niezależnie od jego skali, zostanie potraktowany z takim samym zaangażowaniem z naszej strony.

Możemy zeskanować dla Ciebie produkt lub obiekt, przenosząc go w odpowiednim formacie do programu komputerowego. Tam dokonamy modyfikacji, jeśli właśnie tego oczekujesz. Możemy też wydrukować obiekt, który zaprojektowałeś, tworząc prototyp lub produkt w niskoseryjnej produkcji. Przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację, będziemy kontrolować jakość wydruku 3D, a także dokonamy wyceny. Wydruk prowadzimy w technologii FDM/FFF z wykorzystaniem materiałów PLA, ABS z domieszkami czy w technologii SLA/DLP z użyciem żywic utwardzanych światłem. Prowadzimy również drukowanie 3D w technologii SLS.

Usługi 3D w Gdańsku i okolicy

B3D to absolutny lider świadczący kompleksowe usługi 3D w Gdańsku i okolicy. Spośród konkurencji wyróżniamy się różnorodną ofertą, drukowaniem z wielu rodzajów materiałów i dużym zapleczem urządzeń do drukowania 3D. Nasze propozycje kierujemy również dla przemysłu, proponując skanery 3D SCANTECH oraz drukarki 3D INTAMSYS.

Inwestując we współpracę z B3D, wybierasz szybkie prototypowanie, relatywnie niskie koszty druku, skanowania i modelowania (w zależności od wybranej technologii) oraz elastyczność – podejmujemy się każdego, nawet najbardziej wymagającego zadania.

Skanowanie 3D Gdańsk – świadczymy kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Oferta B3D jest bardzo różnorodna. Skanowanie 3D w Gdańsku to wyłącznie jedna z wielu propozycji oferowanych naszym klientom. Oprócz tego proponujemy również m.in.:

 • druk 3D w Gdańsku,
 • modelowanie 3D w Gdańsku,
 • serwis i naprawa skanerów 3D w Gdańsku.

Warto również wspomnieć, iż nasi specjaliści tworzą również modele 3D pod aplikacje Virtual Reality (skrót: VR), a także same aplikacje, które można przykładowo wykorzystać do zdalnej nauki.

Działamy w Gdańsku oraz innych miastach w całej Polsce. Chętnie współpracujemy z klientami z Białegostoku, Poznania, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy i pozostałych mniejszych lub większych miejscowości. Siedziba przedsiębiorstwa B3D świadczącego usługi 3D mieści się w Poznaniu przy ul. Dereniowej 4. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji.

Drukowanie 3D na obszarze Gdańska i okolicy

Interesuje Cię drukowanie 3D? Gdańsk to lokalizacja ciesząca się bardzo dużą popularnością oraz konkurencyjnością tego typu usług. Wybierając renomowanych specjalistów łączących pracę z pasją stawiasz na kompleksowość usług, gwarancję najwyższej jakości proponowanych rozwiązań oraz profesjonalne wsparcie i doradztwo.

Swoim klientom oprócz usług udostępniamy także sklep z drukarkami 3D w Gdańsku, a także w formie internetowej. Znajdziesz w nim m.in.:

 • drukarki 3D,
 • filamenty,
 • lasery.

Prowadzimy dodatkowo outlet. Można w nim znaleźć używany i niezawodny sprzęt satysfakcjonującej jakości w atrakcyjnych cenach (szczególnie jeżeli porównamy je do standardów rynkowych).

Modelowanie 3D – Gdańsk i województwo pomorskie

Zainwestuj w modelowanie 3D. Gdańsk i województwo pomorskie to tylko jedna z wielu lokalizacji, w obrębie której świadczymy nasze usługi 3D. Jeżeli chcesz zagłębić się w temat modelowania trójwymiarowego, koniecznie sprawdź naszą zakładkę pt.: „Modelowanie 3D”.

Spośród oferty proponowanej wszystkim klientom wyróżniamy m.in.:

 • modelowanie na podstawie dokumentacji,
 • tworzenie dokumentacji z obiegów rzeczywistych,
 • modelowanie na podstawie skanu 3D.

Modelowanie jest przedstawiane w branży jako jeden z etapów inżynierii odwrotnej – od tej dziedziny mamy wyselekcjonowanych specjalistów, którzy są nie tylko fachowcami, ale również pasjonatami najnowszych technologii modelowania, co udowadniają wieloletnim doświadczeniem popartym portfolio na naszej stronie internetowej.

Zalety wiążące się z inwestycją w usługi 3D – Gdańsk i okolice

Usługi 3D, a dokładniej modelowanie, skanowanie i drukowanie 3D w Gdańsku wiążą się z licznymi zaletami. Są to m.in.:

 • wysoka wydajność proponowanych rozwiązań,
 • niskie koszty całkowite,
 • dowolność w projektowaniu,
 • możliwość wypracowania przewagi konkurencyjnej,
 • spójność,
 • satysfakcjonująca jakość adekwatna do założeń projektowych,
 • spójność,
 • ekologia połączona ze zrównoważonym rozwojem.

Jedynym ograniczeniem usług 3D jest dostępność niektórych materiałów. Jeżeli projekt jest mocno specyficzny, a prototyp wymaga zastosowania trudnodostępnych tworzyw, czas oczekiwania może się wydłużyć do kilkudziesięciu dni. Należy jednak pamiętać, że w większości przypadków stworzenie kompletnego prototypu trwa od kilku do kilkunastu dni.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz maila. Wycenimy Twój wydruk również przez formularz kontaktowy. Pozostajemy dyspozycyjni. Czekamy na kontakt.