Szkolenie z drukarek 3D – skanowanie i drukowanie przemysłowe

Nasze szkolenia z drukarek 3D dedykujemy przedsiębiorcom, którzy szukają oszczędności, żeby wykorzystać skanowanie i drukowanie 3D w swojej codziennej działalności. Dzięki wyrobieniu właściwych wzorców, poznaniu najważniejszych funkcji drukarek oraz przydatnych „tipów” będziesz w stanie zmaksymalizować wydajność swojej pracy realizując w przyszłości kompleksowe projekty z wykorzystaniem wybranych oprogramowań.

Profesjonalna nauka skanowania 3D – przedstawiamy optymalne metody pracy gwarantujące satysfakcjonujące wyniki pomiarów

Dysponujemy niezbędnymi materiałami do przeprowadzania szkoleń z drukowania i skanowania 3D. Są to m.in.:

  • skrypty,
  • przykładowe modele,
  • praktyczne porady.

Konsulting robimy w formie audytu, który ma na celu poinformowanie naszych klientów o możliwościach druku 3D oraz przydatnych funkcjonalnościach ułatwiających pracę z nowoczesnymi urządzeniami.

Kursanci na szkoleniach w obsłudze skanerów 3D i oprogramowania mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalnych narzędzi wykorzystywanych między innymi w przemyśle.

Warsztaty ze skanowania 3D – skorzystaj z oferty B3D już dziś!

Biorąc pod uwagę obecne standardy jesteśmy obecnie jednymi z najbardziej renomowanych szkoleniowców w całej Polsce. Stawiamy na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Zwracamy uwagę na detale i tego samego wymagamy od wszystkich uczestników. Spośród konkurencji wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem oraz przystępnymi cenami. Nie czekaj – umów się na bezpłatną konsultację już dziś i zarezerwuj odpowiedni termin. Możesz to zrobić mailowo lub telefonicznie.

Drukowanie 3D – cennik za szkolenia z doświadczonymi instruktorami

Interesuje Cię kurs projektowania 3D? Cena tego typu rozwiązań jest ustalana indywidualnie po kontakcie z naszym oddziałem. Możesz zdecydować się na szkolenie kompleksowe lub kurs z wybranego oprogramowania. Ilość godzin z teorii oraz praktyki dostosowujemy zgodnie z indywidualnymi preferencjami uczestników.

Kurs Druk 3D – Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków i pozostałe miasta w Polsce

Szkolenia z projektowania 3D organizujemy dla klientów z całej Polski. W B3D możesz zdecydować się na m.in.:

  • Kurs projektowania 3D – Poznań,
  • Szkolenia druk 3D – Warszawa,
  • Kurs projektowania 3D – Kraków i Wrocław.

Poznań, Warszawa, Kraków i Wrocław to cztery miasta, z których pochodzą uczestnicy najczęściej korzystający ze szkoleń B3D. Nasza oferta jest natomiast ukierunkowana również do mieszkańców innych miast (np. Bydgoszczy, Łodzi, Rzeszowa, Lublina, Białegostoku i Gdańska). Masz pytania odnośnie szkoleń z druku 3D i projektowania? Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Z chęcią porozmawiamy o naszych produktach, kursach oraz innych usługach. Zachęcamy do skorzystania z oferty B3D.