Usługi 3D od najlepszych w Białymstoku

Czy szukasz firmy, która będzie w stanie świadczyć usługi 3D w Białymstoku na wysokim poziomie? Chcesz nawiązać współpracę z ludźmi, którzy w istocie znają się na pracy, jaką wykonują? Zgłoś się do B3D, aby mieć pewność, że Twoje projekty zostaną zrealizowane tak, jak tego oczekujesz. Dokonujemy skanowania 3D w Białymstoku, podejmujemy się badania różnych obiektów i modelowania. Zapraszamy do nas i zapoznania się z pozostałą ofertą naszych usług 3D w Białymstoku.

Usługi 3D od profesjonalistów

B3D jest młodą firmą, która szybko rozwija się w branży usług 3D. Białystok jest jednym z miast na mapie Polski, w których oferujemy swoje realizacje. Czy warto nam zaufać i kim właściwie jesteśmy? Możemy spokojnie nazywać siebie pasjonatami technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej. Pod tym pojęciami kryje się wiele różnych usług, polegających na wydruku 3D według wcześniej przygotowanego projektu w środowisku cyfrowym, jak również badania 3D w Białymstoku oraz skanowania przestrzennego z dużą dokładnością. Wszystko to nowoczesne usługi 3D, jakie nasi pracownicy świadczą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Nie ustajemy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, aby świadczone przez nas usługi 3D stały na jak najwyższym poziomie. Zapewniamy Cię, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o dobrą współpracę z klientami, ponieważ wiemy, że takie zaangażowanie procentuje kolejnymi przedsięwzięciami w branży technologii addytywnych, w których bierzemy aktywny udział.

Szukasz usługi 3D w Białymstoku lub w pobliżu?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania z dziedziny technologii 3D. Świadczymy usługi druku 3D oraz skanowania 3D na terenie Białegostoku i okolic

Czym się wyróżniamy?

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych inżynierów, którzy wciąż szkolą się i rozszerzają swoją wiedzę dotyczącą projektowania i wydruku 3D. W Białymstoku podejmujemy się wielu różnych zadań dla naszych klientów. Kontrolujemy jakość produkowanych na drukarkach 3D modeli i gotowych obiektów. Wydruk prowadzimy z zastosowaniem różnych technologii, m.in. jest to druk FDM/FFF z wykorzystaniem materiałów PLA, ABS z domieszkami, jak i może być to druk SLA/DLP z żywicy światłoutwardzalnej czy wydruk w technologii SLS, spiekanie proszku laserem.

Jakich projektów się podejmujemy?

Zakres działalności naszej firmy jest wciąż poszerzany, ponieważ chcemy odpowiadać na zupełnie nowe wyzwania, jakie stawiają przed nami klienci. Mamy w ofercie usługi 3D w Białymstoku, jak i w okolicy. Możesz więc zgłosić się właśnie do nas po wycenę i poradę, jak zrealizować projekt z wykorzystaniem technologii addytywnych.

Wykonujemy dla naszych klientów wydruki 3D, wraz z przeprowadzeniem kompleksowo procesu projektowego. Modele 3D w Białymstoku powstają na bazie najnowocześniejszych programów komputerowych, w których nasi projektanci od podstaw tworzą model, albo też wprowadzają go na podstawie badania 3D istniejącego obiektu. W tym drugim przypadku najpierw skanujemy wybrany przez Ciebie obiekt, następnie modyfikujemy go zgodnie z Twoimi zaleceniami i przygotowujemy dokumentację techniczną. Ona sama w sobie jest dla Ciebie podstawą do rozpoczęcia produkcji, ale jeśli chcesz wcześniej zobaczyć, jak działa projektowany produkt, możemy zrealizować szybkie prototypowanie z użyciem drukarek 3D. Sprawdź, co jeszcze jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić.

Usługi 3D w Białymstoku i okolicy

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług 3D w Białymstoku? Nasi specjaliści z chęcią pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie zgodnie z Twoimi założeniami projektowymi oraz indywidualnymi preferencjami. Przedsiębiorstwo B3D wyróżnia się przede wszystkim zespołem zgranych specjalistów, którzy są także pasjonatami uwielbiającymi szeroko pojęte skanowanie przestrzenne, drukowanie 3D i modelowanie.

Wybór naszej oferty pozwoli zachować spójność projektową (części są drukowane kolejno), zredukować ryzyko związane z produkcją (każdy prototyp może zostać przetestowany przed inwestycją znaczących środków) oraz postawić na zrównoważony rozwój (zgodnie z ekologicznym punktem widzenia no-waste obejmującym ograniczenie wysyłki poszczególnych produktów, które można stworzyć).

Skanowanie 3D Białystok – świadczymy kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Jako branżowy lider jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi 3D w Białymstoku dla Twojej firmy. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanym oprogramowaniem oraz nowoczesnym sprzętem co przekłada się na różnorodność najwyższej jakości usług w skład których wchodzą m.in.:

Oprócz tego pasjonujemy się w wytwarzaniu trójwymiarowych, fizycznych obiektów. Specjaliści B3D przygotowują koncepcje na podstawie komputerowych modeli.

Warto również wspomnieć, iż regularnie organizujemy szkolenia i konsultingi dla naszych klientów – zarówno indywidualne, jak i grupowe, zależnie od konkretnych preferencji. Ceny szkoleń 3D są ustalane indywidualnie. Kursy mogą odbywać się zdalnie lub stacjonarnie ze skanowania, modelowania i druku 3D.

Drukowanie 3D na obszarze Białegostoku i okolicy

Interesuje Cię drukowanie 3D? Białystok jest obszarem, w którym mamy wielu zdecydowanych klientów doceniających proponowane przez nas rozwiązania. Klienci najbardziej chwalą różnorodność technologii (np. MJF, FDM, SLA/DLP/LCD, SLS oraz SLM) oraz możliwość wybrania wielu rodzajów materiałów i duże zaplecze drukarek 3D.

Pragniemy przypomnieć, że Białystok to wyłącznie jeden z wielu obszarów, w obrębie których aktualnie działamy. Obsługujemy również interesantów z pozostałych miast w Polsce (np. Bydgoszcz, Warszawa, Kraków, Łódź i wiele więcej). Nasza główna siedziba znajduje się w Poznaniu przy ul. Dereniowej 4. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Modelowanie 3D – Białystok i województwo podlaskie

Chcesz zainwestować w modelowanie 3D? W Białymstoku i województwie podlaskim nie ma zbyt wielu firm oferujących najwyższej jakości usługi, dlatego oferta B3D może Cię zainteresować. Dzięki naszej pomocy nie musisz od razu inwestować w drukarkę 3D. Wystarczy, że skorzystasz z usługi drukowania 3D w Białymstoku. Jeżeli zdecydujesz, że drukowanie w trójwymiarze usprawni Twoją pracę, pozwoli zaoszczędzić i uzyskać produkty takie, jakie chcesz, będziesz mógł dokonać zakupu produktów, np.:

  • skanerów 3D SCANTECH,
  • drukarek 3D INTAMSYS.

Potrzebujesz pomocy w doborze właściwych produktów lub usług dopasowanych do Twoich preferencji i założeń projektowych? A może mamy doradzić Ci odnośnie naszych technologii druku 3D? Aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Specjaliści B3D na pewno udzielą Ci merytorycznych porad. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i weryfikacji portfolio znajdującego się w jednej z zakładek w menu głównym.Inwestując w usługi 3D redukujesz ryzyko związane z wyprodukowaniem kompleksowego projektu, który nie jest wystarczająco dobry. Dzięki proponowanej ofercie B3D uzyskasz także atrakcyjne koszty druku, modelowania i skanowania, a cały proces nie potrwa więcej niż kilka-kilkanaście dni roboczych od zlecenia zadania.