Kompleksowość, fachowość, profesjonalizm – usługi 3D w Lublinie

Przez pojęcie usług 3D w Lublinie może mieścić się wiele czynności, podejmowanych przez naszą firmę dla klientów, którzy mają różne cele do zrealizowania. Może to być skanowanie istniejących obiektów 3D w Lublinie, projektowanie modeli 3D czy drukowanie 3D według założonych wcześniej projektów zapisanych w pożądanych formatach. Bez względu na to, jaki projekt chcesz zrealizować, prześlij go do nas, opisz lub porozmawiaj z naszymi ekspertami, a my zaproponujemy Ci możliwe rozwiązania.

Kim jesteśmy?

Chcesz nawiązać współpracę z ekspertami w branży usług 3D w Lublinie? Szukasz partnera, który przeprowadzi na Twoje zlecenie badanie 3D i stworzy w cyfrowym środowisku model 3D z Lublina? Zgłoś się do nas! Od lat specjalizujemy się i doskonalimy swoje umiejętności dotyczące drukowania i skanowania 3D. Kiedy pierwsze drukarki 3D powoli pojawiały się na naszym rodzimym rynku, od razu poznawaliśmy specyfikę ich działania. Dziś wykorzystujemy różne filamenty i różne technologie produkcji z wykorzystaniem wydruku 3D. W Lublinie możemy Ci zatem zaoferować różne usługi 3D, jakich naprawdę potrzebujesz. Sprawdź, co właściwie możemy dla Ciebie zrobić. Zaskoczy Cię szeroki asortyment usług świadczonych przez naszą firmę.

Szukasz usługi 3D w Lublinie lub w pobliżu?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania z dziedziny technologii 3D. Świadczymy usługi druku 3D oraz skanowania 3D na terenie Lublina i okolic

Email:  lub telefon: +48 798 561 561

Dlaczego warto wybrać ofertę B3D?

Naszym atutem jest to, że potrafimy w sposób indywidualny podchodzić do każdego zlecenia, jakiego się podejmujemy. Analizujemy Twoje potrzeby pod kątem możliwości zastosowania do ich spełnienia drukowania 3D lub skanowania 3D w Lublinie oraz realizacji modeli 3D w specjalnych programach komputerowych. Kompleksowa obsługa i fachowe doradztwo to kolejne zalety naszej oferty usług 3D.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, pozwalającym nam na dokładne, szczegółowe skanowanie istniejących obiektów, także tych wielkoformatowych. Skanowanie 3D w Lublinie przeprowadzamy z wykorzystaniem skanera przestrzennego. Gotowy model 3D przenosimy do świata wirtualnego, a następnie możemy na nim pracować, zgodnie z założeniami przedsięwzięcia, jakiego się podejmujemy.

Podobnie jak skanowanie 3D, również drukowanie 3D w Lublinie oferujemy z zastosowaniem drukarek najnowszej generacji, wykorzystujących filamenty o założonych właściwościach. Doradzimy Ci, jaki wydruk w Twojej sytuacji, na przykład na etapie szybkiego prototypowania lub tworzenia docelowych produktów sprawdzi się zdecydowanie najlepiej.

Przygotujemy dokumentację

Nie tylko przeprowadzimy wszystkie prace, jakie zlecisz nam w ramach usług 3D w Lublinie, ale również przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację projektową. Archiwizujemy nasze modele 3D w Lublinie, przygotowujemy dokumentację 2D i 3D. Zapisany w odpowiednim formacie projekt modelu 3D pozwoli Ci go wydrukować w późniejszym czasie lub wykorzystać do rozpoczęcia seryjnej produkcji.

Obsługujemy klientów z całego Lublina – indywidualnych i przedsiębiorców, ale też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych spoza miasta, ale z całego województwa. Zgłoś do nas swój projekt, prześlij swoje wymagania mailowo, a my je wycenimy i zaoferujemy Ci usługi 3D najwyższej klasy.

Usługi 3D w Lublinie i okolicy

Firma B3D wykonuje obecnie najbardziej profesjonalne usługi 3D w Lublinie i okolicy. Biorąc pod uwagę obecne standardy i porównując je do konkurencyjnych działań, jesteśmy profesjonalistami, którzy dbają o obsługę klienta w każdym calu. Nasz zespół składa się z osób doświadczonych będących nie tylko specjalistami, ale również pasjonatami drukowania, skanowania i modelowania 3D.

Jeżeli zależy Ci na odnotowaniu rzeczywistych oszczędności (w porównaniu do tradycyjnych metod druku, modelowania czy też skanowania) oraz wypracowaniu istotnej przewagi konkurencyjnej – napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Z chęcią pomożemy Ci w doborze właściwej usługi 3D oraz technologii do Twoich założeń projektowych. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni.

Skanowanie 3D Lublin – świadczymy kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Skanowanie 3D w Lublinie jest bardzo popularną usługą wśród naszych klientów. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, iż każda z usług B3D jest bardzo pożądana na rynku. W skład proponowanej oferty wchodzi m.in.:

Warto również wspomnieć, iż dzięki nowoczesnym modelom skanerów 3D udostępniamy klientom najwyższą możliwą dostępność pomiarową.

Drukowanie 3D na obszarze Lublina i okolicy

Zainwestuj w drukowanie 3D na obszarze Lublina i okolicy już dziś! Druk 3D w Lublinie polega na wytwarzaniu trójwymiarowych fizycznych obiektów powstających zgodnie z założeniami komputerowego modelu. Zachęcamy również do skonsultowania wybranych propozycji z naszymi specjalistami. Chętnie pomożemy wybrać technologię druku 3D do indywidualnych założeń projektowych. Dysponujemy technologiami tj.:

 • MJF,
 • FDM,
 • SLA,
 • DLP,
 • LCD,
 • SLS,
 • SLM.

Warto również wspomnieć, iż drukowanie 3D w Lublinie może odbywać się na różnych materiałach najwyższej jakości. Jako jedna z najbardziej renomowanych firm świadczących usługi 3D w województwie lubelskim, dysponujemy dużym zapleczem nowoczesnych drukarek 3D. Dzięki temu klienci nie przepłacą za dany projekt, a wręcz na nim zaoszczędzą.

Modelowanie 3D – Lublin i województwo lubelskie

W skład usług B3D wchodzi także modelowanie 3D. Lublin i województwo lubelskie to obszar, w obrębie którego działamy już wiele lat. Warto natomiast wspomnieć, iż usługi 3D świadczymy również na terytorium całej Polski we wszystkich województwach i największych polskich miastach (np. Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa i wiele więcej).

Modelowanie 3D w Lublinie – oferta B3D

Oferta B3D uwzględniająca modelowanie w Lublinie jest bardzo różnorodna. Oferujemy między innymi:

 • modelowanie na podstawie plików STL
 • modelowanie na bazie chmur punktów pochodzących ze skanowania 3D,
 • modelowanie za pomocą zaawansowanego oprogramowania.

Jeżeli chodzi o zaawansowane oprogramowanie, możemy pochwalić się pracą na SolidWorks, Siemens NX oraz Catia. Istotnym faktem jest, iż wykonujemy dodatkowo wirtualne lub rzeczywiste prototypy mechanizmów oraz wybranych urządzeń. W tym przypadku wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, wytrzymałość prototypów oraz przystępne ceny.

Zalety wiążące się z inwestycją w usługi 3D – Lublin i okolice

Inwestycja w usługi 3D w Lublinie to absolutny „strzał w dziesiątkę” dla osób, którym zależy na m.in.:

 • wysokich oszczędnościach – drukowanie, skanowanie i modelowanie 3D to szansa na wyprodukowanie prototypów bez konieczności zatrudniania większej liczby operatorów (do obsługi maszyny wystarczą jedna lub dwie osoby), dzięki czemu usługi 3D są relatywnie tanim procesem. Na niskie koszty wpływa także mniejsza ilość odpadów (ponieważ części są budowane od podstaw, a nie wycinane z litego bloku, co pozwala uniknąć dodatkowego oprzyrządowania).
 • elastyczności – drukarki 3D mogą stworzyć praktycznie wszystko. Jedynymi ograniczeniami są w tym przypadku materiały (niektóre tworzywa są trudnodostępne).
 • wypracowaniu przewagi konkurencyjnej – drukowanie 3D pozwala regularnie ulepszać poszczególne produkty i prototypy, dzięki czemu klienci mogą otrzymać wyższej jakości rozwiązania w krótszym czasie.

Aby poznać naszą kompleksową ofertę – wejdź na stronę B3D. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie.