Druk 3D w Rzeszowie? Skanowanie i modelowanie 3D? Tylko z firmą B3D!

Nowoczesna, rozwojowa, nastawiona na jak najlepszą obsługę klientów – taka właśnie jest nasza firma B3D. Prowadzimy działalność obejmującą szeroko pojmowane usługi 3D w Rzeszowie i w całym województwie podkarpackim. Niezależnie więc od tego, czy jesteś z Rzeszowa czy okolic, skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy takie usługi jak druk 3D, badanie 3D czy skanowanie 3D. Realizujemy nasze usługi z wykorzystaniem nowoczesnych drukarek 3D oraz skanerów przestrzennych. Poznaj nas i zaufaj fachowości realizowanych przez naszych pracowników usług.

Pasja i zaangażowanie w pracę

Nie możemy pochwalić się wieloma dekadami działalności na rynku, ale sama branża druku 3D jest nowa i cały czas się rozwija. Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem, który nadąża za zmianami dokonywanymi w branży, w której się specjalizuje. Działamy już kilka lat na polskim rynku. Możemy pochwalić się również i tym, że mamy pewne doświadczenie w realizacji projektów dla zagranicznych klientów. Cały czas uczestniczymy w organizowanych w różnych miejscach w Polsce i poza krajem targach branżowych i konferencjach poświęconym usługom 3D. W Rzeszowie dzięki temu możemy zaoferować klientom kompleksową obsługę, która obejmuje pełen zakres realizacji procesu inżynierii odwrotnej. Wyróżniamy się na tle innych, podobnych firm tym, że świadczymy różne usługi. Sprawdź, co właściwie może zaoferować Ci nasza firma.

Szukasz usługi 3D w Rzeszowie lub w pobliżu?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania z dziedziny technologii 3D. Świadczymy usługi druku 3D oraz skanowania 3D na terenie Rzeszowa i okolic

Wszechstronna oferta

Specjalizujemy się w skanowaniu i drukowaniu 3D, ale również i w przygotowywaniu projektów do wydruku na bazie istniejących obiektów lub wytycznych klientów. W zakres naszej działalności  wchodzi tworzenie modeli 3D w Rzeszowie, jak i badanie 3D obiektów i produktów, które po modyfikacji i opracowaniu ich dokumentacji  technicznej mogą posłużyć naszym klientom do uruchamiania produkcji wybraną metodą, w tym również z wykorzystaniem technologii addytywnych.

Niezależnie więc od tego, czy chcesz zamówić skanowanie 3D danego obiektu, zlecić modelowanie 3D w Rzeszowie oraz druk 3D, zawsze możesz zgłosić się do naszej firmy z zapytaniem o wycenę i poradę, jakie technologie w Twoim przypadku najlepiej się sprawdzą.

Jak pracujemy?

To ważne, by klient miał świadomość, w jaki sposób nasza firma działa przy każdym realizowanym zleceniu. Najpierw oceniamy, jakie prace będzie trzeba dla klienta wykonać. Jeśli mamy zeskanować obiekt 3D, w sposób drobiazgowy możemy tego dokonać skanerem przestrzennym. Powstanie dzięki niemu obiekt cyfrowy w programie komputerowym, na bazie którego możemy dokonać parametryzacji i modelowania 3D. W Rzeszowie realizujemy też na bazie istniejących modeli lub przez nas tworzonych, szybkie prototypowanie. Do tego celu używamy druku 3D z zastosowaniem różnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych czy metali.

Dla wydruków 3D, zanim nabiorą one fizycznych cech przy użyciu naszych drukarek 3D, przygotowujemy dla klientów dokumentację techniczną. Staje się ona podstawą realizacji procesu produkcji – z zastosowaniem technologii przyrostowych lub tradycyjnych metod.

Atuty naszej działalności

W B3D za cel stawiamy sobie realizację na najwyższym poziomie usług 3D w Rzeszowie. Analizujemy drukowane obiekty na drukarkach 3D i dbamy o to, by miały odpowiednie parametry. Skanujemy je światłem strukturalnym z dokładnością nawet 10 mikrometrów. Archiwizujemy 3D, np. na potrzeby prac muzealnych. Drukujemy z licznych materiałów, z wykorzystaniem technologii druku FDM/FFF.

Usługi 3D w Rzeszowie i okolicy

Jako lider w branży świadczymy kompleksowe usługi 3D w Rzeszowie i okolicy. Spośród konkurencji wyróżniamy się nie tylko zespołem specjalistów, ale także pasjonatów, którym zależy na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań w jak najkrótszym czasie. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, ponieważ oprócz skanowania, drukowania i modelowania 3D, tworzymy modele trójwymiarowe pod aplikacje (a także same aplikacje). Warto również wspomnieć, iż serwisujemy i naprawiamy skanery wykorzystujące różne technologie pomiarowe. W B3D nie ma zadań niemożliwych. Niektóre wymagają po prostu większego zaangażowania i poświęconego czasu.

Zdecyduj się na usługi 3D w Rzeszowie już dziś! Wypracuj przewagę konkurencyjną tworząc najlepsze prototypy i kompletne produkty. Stań się liderem branżowym i pozwól klientom namacalnie przetestować produkt. Nawet najlepsze zapisy nie zastąpią rzeczywistego produktu. 

Skanowanie 3D Rzeszów – świadczymy kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Interesują Cię kompleksowe usługi 3D w Rzeszowie? W takim razie wypróbuj skanowanie 3D, drukowanie 3D oraz modelowanie 3D. Nasza zróżnicowana oferta wygląda w ten sposób:

  • skanowanie 3D w Rzeszowie – skanujemy małe i techniczne obiekty, ale także gabarytowe (np. budynki);
  • drukowanie 3D w Rzeszowie – wytwarzamy trójwymiarowe, wysokiej jakości obiekty fizyczne zaprojektowane przez naszych specjalistów (podstawą jest w tym przypadku komputerowy model);
  • modelowanie 3D w Rzeszowie – modelujemy na podstawie trójwymiarowego skanu lub wyobraźni naszych klientów (modelowanie polega na parametryzowaniu).

Oprócz standardowych usług 3D zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń i konsultingów. Dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób poznać nawet najbardziej zaawansowane funkcjonalności drukarek, co pozwoli zautomatyzować niektóre procesy oraz sporo zaoszczędzić (produkując wysokiej jakości, namacalny projekt dostosowany w 100% do wybranej grupy docelowej).

Drukowanie 3D na obszarze Rzeszowa i okolicy

Interesuje Cię drukowanie 3D? Rzeszów to lokalizacja, z której pochodzi spora część naszych klientów polecających proponowane usługi. W zależności od własnych preferencji, możesz zdecydować się na drukowanie z wielu rodzajów materiałów oraz konkretnych urządzeń. Dysponujemy także różnorodnymi technologiami druku 3D, m.in.:

  • Multi Jet Fusion (MJF),
  • Fused Deposition Modelling (FDM),
  • Selective Laser Sintering (SLS),
  • Selective Laser Melting (SLM).

Warto również wspomnieć, iż wykorzystujemy dodatkowo polimeryzację za pomocą światła laserowego – SLA, DLP oraz LCD.

Drukowanie 3D jest bardzo dokładne ze względu na precyzję pozycjonowania elementów startujących oraz staranny dobór wysokiej jakości materiałów. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług 3D i zaoszczędzić, przy okazji wypracowując przewagę konkurencyjną – napisz maila lub zadzwoń. Z chęcią pomożemy dobrać właściwą technologię dopasowaną do Twoich preferencji. Jesteśmy dostępni w standardowych godzinach roboczych.

Modelowanie 3D – Rzeszów i województwo podkarpackie

Modelowanie 3D jest jednym z etapów inżynierii odwrotnej. To rozwiązanie redukujące ryzyko związane z produkcją, ponieważ projektanci w tym przypadku mają możliwość zweryfikowania produktów przed rozpoczęciem znacznych inwestycji.

Usługę modelowania 3D dzielimy na 3 składowe:

  • modelowanie na podstawie dokumentacji,
  • dokumentacja CAD na podstawie skanu 3D,
  • modelowanie na podstawie skanu 3D.

Oprócz podstawowych usług związanych z modelowaniem oferujemy skanowanie oraz inwentaryzację rur w budynkach i halach. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi skanowania na najwyższym poziomie ze względu na wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz stosowanie zaawansowanego oprogramowania i nowoczesnego sprzętu.

Jeżeli masz pytania odnośnie którejkolwiek z naszych usług 3D w Rzeszowie – napisz maila lub zadzwoń. Pozostajemy dyspozycyjni i z chęcią pomożemy w doborze właściwych rozwiązań dopasowanych do Twoich preferencji i założeń.