Serwis drukarek 3D
i skanerów 3D

Technologia druku 3D i skanu 3D bez tajemnic 

Naprawa drukarek 3D
Naprawa skanerów 3D
Serwis skanerów 3D
Pomoc w doborze drukarki 3d
Oprogramowanie do skanerów 3D

Serwis drukarek 3D

Specjalizujemy się w serwisie i naprawie drukarek 3D w różnych technologiach. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów nie tylko dokona przeglądu i naprawi twoją drukarkę, ale także pomoże ją udoskonalić, proponując najlepsze części zamienne dostępne od ręki w naszym sklepie www.outlet3d.eu. 

Nie wiesz, jak naprawić tanią drukarkę z Chin? Szukasz do niej odpowiednich części? Nic prostszego – napisz do nas, a w ciągu maksymalnie 24h otrzymasz diagnozę przedstawionego problemu, wycenę i sposób naprawy. 

Serwis i naprawa skanerów 3D

Specjalizujemy się w serwisie i naprawie skanerów 3D wykorzystujących różne technologie pomiarowe, między innymi bazujące na świetle laserowym i strukturalnym. Naprawiamy skanery stomatologiczne wewnątrzustne (intraoral), protetyczne desktopowe, przemysłowe w technologii fringe pattern (światło strukturalne). Serwis stomatologicznych systemów CAD/CAM takich jak skanery 3d wewnątrzustne czy obrabiarki to coś co robimy na co dzień.  Swoje usługi kierujemy do firm i osób prywatnych związanych z branżą stomatologiczną i protetyczną. Masz problem z obrabiarką Sirona MCXL, Roland DWX , VHF , Armann Girrbach to nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Oferujemy także usługi naprawy skanerów 3D dla przemysłu. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie napraw i serwisu skanerów 3D.

Serwis obrabiarek stomatologicznych CAD/CAM

Zdajemy sobie sprawę z tego, że skaner 3d i obrabiarka jest ważnym narzędziem pracy, a w przypadku jego awarii istotną kwestią jest jak najszybsze usunięcie usterki. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, oferując sprawną diagnozę i rozwiązanie problemów przez doświadczony zespół inżynierów.
Serwis obrabiarek CAD/CAM jest możliwy także u klienta. Od teraz nie musisz wychodzić z domu – wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz maila i umówisz wizytę.
Proponujemy Państwu możliwość zdalnej naprawy obrabiarki protetycznej jak i skanera 3D w dowolnym miejscu w kraju oraz za granicą. Jeżeli usterka okaże się niemożliwa do usunięcia w trybie zdalnym, skaner należy przesłać do siedziby naszej firmy. Wówczas proces naprawy potrwa kilka-kilkanaście dni roboczych. Wiele zależy od specyfiki napraw oraz powagi usterki.
Naprawiamy skanery 3d i obrabiarki wielu producentów. Najpopularniejsi z nich to m.in.:

  • Sirona, Sirona MCXL MCX
  • Amann Girrbach, Amann Girrbach Motion 2
  • VHF, VHF K4, VHF K5, Finnotech
  • Medit,
  • Degree of Freedm,
  • Artec,
  • Aicon,
  • GOM,
  • Creaform,
  • i tak dalej.

W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy merytorycznych porad na temat naprawy wybranych modeli maszyn i skanerów