Serwis drukarek 3D
i skanerów 3D

Technologia druku 3D i skanu 3D bez tajemnic 

Naprawa drukarek 3D

Naprawa skanerów 3D

serwis skanerów 3D

Pomoc w doborze drukarki 3d

oprogramowanie do skanerów 3D

Serwis drukarek 3D

Specjalizujemy się w serwisie i naprawie drukarek 3D w różnych technologiach. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów nie tylko dokona przeglądu i naprawi twoją drukarkę, ale także pomoże ją udoskonalić, proponując najlepsze części zamienne dostępne od ręki w naszym sklepie www.outlet3d.eu. 

Nie wiesz, jak naprawić tanią drukarkę z Chin? Szukasz do niej odpowiednich części? Nic prostszego – napisz do nas, a w ciągu maksymalnie 24h otrzymasz diagnozę przedstawionego problemu, wycenę i sposób naprawy. 

Serwis i naprawa skanerów 3D

Specjalizujemy się w serwisie i naprawie skanerów 3D wykorzystujących różne technologie pomiarowe, między innymi bazujące na świetle laserowym i strukturalnym. Naprawiamy skanery stomatologiczne wewnątrzustne (intraoral), protetyczne desktopowe, przemysłowe w technologii fringe pattern (światło strukturalne). Swoje usługi kierujemy do firm i osób prywatnych związanych z branżą stomatologiczną i protetyczną. Oferujemy także usługi naprawy skanerów 3D dla przemysłu. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie napraw i serwisu skanerów 3D.

Serwis u klienta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że skaner jest ważnym narzędziem pracy, a w przypadku jego awarii istotną kwestią jest jak najszybsze usunięcie usterki. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, oferując sprawną diagnozę i rozwiązanie problemów przez doświadczony zespół inżynierów. Oferujemy możliwość zdalnej naprawy skanera 3D w dowolnym miejscu w kraju oraz za granicą. Jeżeli usterka okaże się niemożliwa do usunięcia w trybie zdalnym, skaner należy przesłać do siedziby naszej firmy.

Naprawiamy skanery producentów takich jak Sirona, 3M, Dental Wings, Medit, Degree of Freedm, Artec, Aicon, GOM, Creaform i innych.