Kompleksowe usługi 3D w Łodzi

Jako B3D mamy kilkuletnie doświadczenie rynkowe w nowoczesnej branży technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej. Wykonujemy usługi 3D dla klientów m.in. w Łodzi i w okolicach, posiłkując się nowoczesnym parkiem maszynowym, obejmującym drukarki 3D, skanery przestrzenne, jak i pełne oprogramowanie do wykonywania modeli 3D i badań 3D. W Łodzi możemy Ci zaoferować pełen przegląd takich kompleksowych, bardzo nowoczesnych usług dla klienta indywidualnego i przedsiębiorców.

Sprawdź, kim jesteśmy!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci chcący zlecić wykonanie modeli 3D, procesu skanowania czy drukowania 3D, chcą nawiązać współpracę wyłącznie z partnerem, który po prostu zna się na tym, co robi. Nasza firma B3D wraz ze wszystkimi pracownikami tworzy grupę specjalistów w swojej dziedzinie. Wciąż uzupełniamy swoją wiedzę i umiejętności w zakresie drukowania i skanowania 3D. W Łodzi prowadzimy wszechstronne usługi 3D dla klientów, ale nie poprzestajemy tylko na tym, co już potrafimy. Dziedzina technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej szybko się rozwija, dlatego robimy wszystko, aby wdrażać na bieżąco nowe rozwiązania do naszej działalności.

Szukasz usługi 3D w Łodzi lub w pobliżu?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania z dziedziny technologii 3D. Świadczymy usługi druku 3D oraz skanowania 3D na terenie Łodzi

Jak działa firma B3D?

Oferujemy nie tylko specjalistyczne usługi 3D. W Łodzi obsługujemy klientów z miasta i okolic. Każdego traktujemy w ten sam, zindywidualizowany sposób. Zależy nam na owocnej współpracy i wypracowaniu odpowiednich schematów działania.

Najpierw postaramy się rozpoznać Twoje potrzeby z zakresu usług 3D. Czy będzie to drukowanie 3D w Łodzi zaprojektowanych wcześniej przedmiotów, czy może modelowanie projektów i przygotowywanie ich do wydruku w odpowiednim dla drukarek 3D formacie? A może Twoją intencją jest zeskanowanie istniejącego przedmiotu lub obiektu w celach komercyjnych lub archiwizowania? Postaramy się doradzić najlepszą metodę wykonania usług 3D. W Łodzi obsługiwać możemy klientów nie tylko z miasta, ale i całego województwa łódzkiego.

Etapowe wykonywanie zleceń

W drukowaniu 3D liczy się to, by precyzyjnie przeprowadzić poszczególne etapy, dla uzyskania jak najlepszych rezultatów naszych działań. Tożsame zasady dotyczą skanowania 3D czy modelowania 3D. Jeśli wykonujemy badanie 3D w Łodzi wybranego obiektu, jak zresztą w innych miastach, to dbamy o doskonałe jego odwzorowanie przy przenoszeniu po zeskanowaniu go do cyfrowego środowiska. Tam we współpracy z klientem nasza firma może dokonać pewnych modyfikacji i sprawić, że obiekt nabierze pożądanych przez odbiorcę cech. Kiedy zostanie on zaakceptowany, możemy stworzyć dla niego dokumentację techniczną i wydrukować. Owa dokumentacja modelu 3D jest dla Ciebie, jako dla zamawiającego bardzo ważna, ponieważ na jej podstawie będzie można w przyszłości powielić wydruk 3D w wybranej metodzie addytywnej.

Czemu warto z nami współpracować?

Kilkuletnie doświadczenie rynkowe, pasja w zakresie drukowania i skanowania 3D oraz związanych z nimi technik i technologii, jak i dbałość o szczegóły przy wykonywaniu usług 3D sprawiają, że możemy Ci zaoferować konkurencyjną ofertę. Możesz mieć pewność, że nasze prace zawsze są realizowane z wyjątkową starannością. Jesteśmy gotowi do współpracy z klientem na każdym z etapów wykonywania projektów. Przyślij do nas swoje zapytanie o usługi 3D w Łodzi, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwe rozwiązania wraz z wyceną.

Usługi 3D w Łodzi i okolicy

Usługi 3D w Łodzi i okolicy świadczymy od kilku lat. W tej miejscowości pozyskaliśmy wielu wartościowych klientów, którzy zdecydowali się na m.in. skanowanie 3D, druk 3D, modelowanie 3D oraz serwis skanerów 3D. Każdego klienta traktujemy profesjonalnie a do zleceń podchodzimy z pasją – dzięki temu proponowane usługi są najwyższej, możliwej jakości (w bardzo przystępnych cenach).

Współpracując z B3D odnotujesz liczne oszczędności, uzyskasz przewagę konkurencyjną i zredukujesz ryzyko związane z produkcją. A to tylko kilka istotnych zalet, na które powinieneś zwrócić uwagę. Skontaktuj się z nami już dziś. Postaw na innowację połączoną ze zrównoważonym rozwojem.

Skanowanie 3D Łódź – świadczymy kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Kompleksowe usługi skanowania 3D dla Twojej firmy obejmują m.in.:

 • skanowanie światłem strukturalnym – bardzo dokładna metoda ceniona przez najbardziej wymagających klientów;
 • skanowanie laserowe – możesz zeskanować całą przestrzeń, którą obejmie laser;
 • skanowanie z teksturą – nazywane inaczej fotogrametrią.

Biorąc pod uwagę obecne standardy, jesteśmy przedsiębiorstwem wyróżniającym się spośród konkurencji wysoką jakością świadczonych usług. Nie ma obiektu, którego nie zeskanujemy. Usługi tego typu są bardzo elastyczne, dlatego każdy projekt jest możliwy do realizacji. Jedynym ograniczeniem może być dostępność materiałów.

Drukowanie 3D na obszarze Łodzi i okolicy

Drukowanie 3D w firmie B3D jest możliwe na obszarze Łodzi, a także w jej okolicach. Ze względu na kompleksowość naszej oferty, obsługujemy również klientów z innych miast. Są to m.in.:

 • Poznań,
 • Bydgoszcz,
 • Warszawa,
 • Białystok,
 • Kraków,
 • Wrocław,
 • i wiele więcej lokalizacji z całej Polski.

Dysponujemy wieloma praktycznymi technologiami, które można zastosować w zależności od konkretnych założeń. U nas wykorzystasz technologie druku 3D takie, jak:

 • MJF – Multi Jet Fusion,
 • SLM – Selective Laser Melting,
 • SLA/DLP/LCD,
 • FDM – Fused Deposition Modelling,
 • SLS – Selective Laser Sintering.

Warto również wspomnieć, iż zajmujemy się drukiem z bardzo różnorodnych materiałów. Dysponujemy także dużym zapleczem drukarek 3D. Jeżeli jesteś zainteresowany najwyższą jakością druku trójwymiarowego – napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię do założeń projektowych.

Modelowanie 3D – Łódź i województwo łódzkie

Modelowanie 3D w Łodzi i obrębie województwa łódzkiego jest bardzo popularną usługą w naszej firmie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz licznym szkoleniom kadrowym jesteśmy w stanie modelować i projektować budynki 3D, dostosowując każdy projekt indywidualnie, zgodnie z preferencjami klientów.

Mamy także bardzo zaawansowany oraz specjalistyczny sprzęt i profesjonalne oprogramowanie, dzięki czemu usługi 3D w Łodzi nie mają przed nami żadnych tajemnic. To nasza pasja.

Zalety wiążące się z inwestycją w usługi 3D – Łódź i okolice

Jeżeli chodzi o inwestycję w usługi 3D na terenie Łodzi oraz okolic, warto w pierwszej kolejności wspomnieć o redukcji ryzyka związanego z produkcją. Wykorzystanie drukarek 3D pozwala projektantom dokładnie zweryfikować prototypy przed inwestycją znacznych środków finansowych. To z kolei przekłada się na znaczne oszczędności, a w konsekwencji zadowolenie konsumentów.

Inwestycja w usługi 3D w Łodzi i okolicach to również:

 • możliwość wypracowania przewagi konkurencyjnej – przedstawiając interesantom prototyp produktu (a nie tylko tzw. wersję papierową nie mającą zbyt wiele odzwierciedlenia w rzeczywistości);
 • elastyczność – za pomocą drukowania 3D możesz stworzyć dowolny produkt (w B3D podejmujemy się każdego zlecenia, a jedynym ograniczeniem jest dostępność poszczególnych materiałów);
 • niskie koszty – modelowanie, projektowanie oraz drukowanie 3D to obecnie bardzo opłacalne usługi (w zależności od wyboru konkretnej technologii, można postawić na niskie koszty i dobrą jakość lub nieco wyższe koszty, ale najlepszą jakość i wytrzymałość).

Interesują Cię usługi 3D w Łodzi i okolicach? W takim razie napisz do nas wiadomość lub zadzwoń. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!