Usługi 3D we Wrocławiu – zgłoś się do firmy B3D po wycenę wydruku, modeli, drukowania i skanowania 3D

Jeśli poszukujesz usług 3D we Wrocławiu, które będą świadczone w sposób profesjonalny przez specjalistów, którzy po prostu znają się na swojej pracy, sięgnij po naszą ofertę na skanowanie 3D i drukowanie 3D. Prześlij nam swój projekt albo zleć modelowanie 3D. We Wrocławiu i w całym województwie dolnośląskim obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych. Sprawdź, jak pracujemy i w jaki sposób działamy w branży usług 3D.

Nowoczesna firma, nowoczesne usługi

Branża usług 3D, czyli wykorzystująca skanowanie przestrzenne, inżynierię odwrotną, projektowanie modeli 3D oraz technologie addytywne, stale się rozwija. Wprowadzane są do użytku nowe drukarki i skanery pozwalające na tworzenie coraz to nowych bardziej zaawansowanych projektów. Mówi się, że w drukowaniu 3D ogranicza nas tylko wyobraźnia i rzeczywiście nasza firma skłania się do tego twierdzenia.

Nie ustajemy w poszerzaniu wiedzy o najnowszych technikach badania 3D. We Wrocławiu obsługujemy klientów, którzy chcą zamówić u nas prototypy 3D, wykonanie makiety trójwymiarowej, czy też produktów według określonego projektu. Podejmujemy się skanowania 3D, czyli procesu, który pozwala na przekształcenie rzeczywistego obiektu w obiekt cyfrowy, na którym nasi operatorzy mogą dalej pracować. Mamy kompetencje do realizacji usług 3D we Wrocławiu – wykonamy dla Ciebie projekt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Szukasz usługi 3D w Wrocławiu lub w pobliżu?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania z dziedziny technologii 3D. Świadczymy usługi druku 3D oraz skanowania 3D na terenie Wrocławia i okolic

Jak funkcjonujemy?

Nasza firma działa na rynku krajowym, ale wykonujemy również zlecenie dla klientów spoza Polski. To pozwoliło nam wypracować odpowiednie schematy reagowania w różnych sytuacjach. Przede wszystkim dbamy o wysokie standardy obsługi klienta. Możesz liczyć na fachowe doradztwo, indywidualne podejście do Twojego projektu oraz wykonanie go na wysokim poziomie.

Jeśli podejmujemy się badania 3D we Wrocławiu i skanowania obiektów, wykorzystujemy do tego celu skaner przestrzenny. Bardzo dokładnie potrafimy dzięki niemu odwzorować wszelkie detale badanych obiektów. Przenosimy je do programu komputerowego i w środowisku cyfrowym możemy dalej na nim pracować, jeśli takie jest życzenie klienta. Może on być dowolnie modyfikowany i przekształcamy, co wchodzi w zakres naszych usług modelowania 3D. We Wrocławiu zgłaszają się do nas czasami klienci, którzy mają już wstępny projekt i chcą go przekształcić tak, by było możliwe jego wydrukowanie, np. w celach szybkiego prototypowania.

Nie ma problemu, aby i takie działania zlecić w ramach usług 3D we Wrocławiu naszej firmie. Podejmujemy się wydruku dowolnych projektów, z zastosowaniem odpowiednich urządzeń i maszyn. Przygotowujemy dla tworzonych modeli dokumentację techniczną – 2D i 3D. Do tego archiwizujemy projekty.

Etapowe wykonywanie zleconych działań

Krok po kroku będziemy wykonywać dla Ciebie założone prace, które przedstawimy w spójnie przygotowanym planie. Możesz brać udział w procesie tworzenia i modelowania obiektów 3D. Wszystko po to, by były one dokładnie takie, jak tego chcesz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy B3D. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Obsługujemy klientów z Wrocławia, jak i całego województwa.

Usługi 3D we Wrocławiu i okolicy

Przedsiębiorstwo B3D świadczy usługi 3D we Wrocławiu i okolicy województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się głównie drukowaniem, modelowaniem i skanowaniem 3D. Współpracujemy z klientami pochodzącymi również z innych obszarów Polski, a główną siedzibę mamy w Poznaniu. Modelujemy, drukujemy i skanujemy za pomocą najnowocześniejszych technologii, renomowanych oprogramowań i zaawansowanych urządzeń. Stawiamy na najwyższą jakość. Skompletowaliśmy zespół ze specjalistów, którzy pasjonują się usługami 3D.

Inwestując w usługi 3D we Wrocławiu możesz zaoszczędzić, wypracować przewagę konkurencyjną i uzyskać spójne oraz jakościowe prototypy. Postaw na zrównoważony rozwój – zdecyduj się na produkcję, ograniczając tym samym wysyłkę.

Skanowanie 3D Wrocław – świadczymy kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Skanowanie 3D we Wrocławiu to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na kompleksowych projektach. W zależności od własnych preferencji, możesz zdecydować się m.in. na skanowanie światłem strukturalnym (czyli bardzo dokładną metodę), skanowanie laserowe (obejmujące przestrzeń w zasięgu lasera) oraz fotogrametrię (polegającą na skanowaniu z teksturą).

W B3D niemożliwe nie istnieje. Zeskanujemy każdy obiekt. Niektóre prace będą natomiast wymagały od nas większej liczby roboczogodzin oraz sporego zaangażowania… którego nam nie brakuje, ze względu na to, że zespół B3D składa się ze specjalistów i pasjonatów!

Zalety wiążące się z inwestycją w usługi 3D – Wrocław i okolice

Wybierając usługi 3D we Wrocławiu i okolicy możesz liczyć na wiele korzyści. Są to m.in.:

 • Elastyczność – ograniczenia są tylko w Twojej głowie… i w dostępności materiałów. Decydując się na współpracę ze specjalistami B3D, możesz zainwestować nawet w najbardziej wymagający projekt (a my gwarantujemy jego sprawną realizację).
 • Spójność – części w druku 3D są drukowane po kolei. W związku z tym można łatwo monitorować w czasie rzeczywistym konkretne mankamenty i ewentualnie dokonywać niezbędnych poprawek wpływających na wyższą jakość końcową.
 • Przystępne ceny – usługi 3D są bardzo przystępne cenowo (szczególnie, jeżeli porównamy korzyści oraz rezultaty do zainwestowanych środków).

Dzięki inwestycji w usługi 3D we Wrocławiu wypracujesz przewagę konkurencyjną. Będziesz mógł pokazać klientom wysokiej jakości prototyp, w tym samym czasie, gdy konkurencja przedstawi teoretyczne szkice, które nie mają większego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Drukowanie 3D na obszarze Wrocławia i okolicy

Drukowanie 3D na obszarze Wrocławia i okolicy województwa dolnośląskiego wykonujemy na bazie różnorodnych technologii druku. Mogą to być m.in.:

 • MJF – Multi Jet Fusion,
 • SLA/DLP/LCD,
 • SLS – Selective Laser Sintering,
 • FDM – Fused Deposition Modelling,
 • SLM – Selective Laser Melting.

Bazujemy na najwyższej jakości materiałach i zróżnicowanym zapleczu drukarek 3D. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej technologii dostosowanej do indywidualnych założeń projektowych – napisz do nas maila lub zadzwoń. Z chęcią doradzimy i ułatwimy podjęcie właściwej decyzji.

Modelowanie 3D – Wrocław i województwo dolnośląskie

Marzysz o inwestycji w modelowanie 3D? Wrocław i województwo śląskie to lokalizacja, w obrębie której tego typu rozwiązania są bardzo popularne. Oferta B3D jest niezwykle ceniona przez potencjalnych klientów głównie ze względu na wysoką jakość oraz różnorodność. Proponujemy takie usługi, jak:

 • modelowanie na podstawie dokumentacji,
 • tworzenie dokumentacji na bazie obiektów rzeczywistych,
 • modelowanie na podstawie skanu 3D.

Wybierając usługi 3D z naszej firmy będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Ze względu na praktyczną i teoretyczną wiedzę specjalistów i pasjonatów B3D jesteśmy w stanie wykonać usługi skanowania 3D oraz inwentaryzacji budynków na najwyższym, światowym poziomie.

Przekonaj się o rzetelności naszych usług 3D we Wrocławiu. Napisz do nas maila lub zadzwoń. Umów się na bezpłatną konsultację już dziś!