W 2018 roku firma B3D s.c. została objęta dofinansowaniem na operację w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4 Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej w zakresie Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014 – 2020, w ramach celu: Wspieranie różnicowania działalności w ramach rybołówstwa przemysłowego i poza nim, wspieranie uczenia się przez całe życie i tworzenie miejsc pracy na obszarach rybackich i obszarach akwakultury obejmującej różnicowanie działalności lub dywersyfikacja zatrudnienia osób wykonujących pracę związaną z sektorem rybołówstwa i akwakultury przez tworzenie lub utrzymanie miejsc pracy niezwiązanych z podstawową działalnością rybacką. Operacja jest realizowana pt. „Alternatywny rozwój lokalnej działalności gospodarczej w innowacyjnych technologiach”. W wyniku realizacji operacji zostanie osiągnięty cel określony jako: Szeroko rozumiany rozwój przedsiębiorstwa w zakresie jakościowym i ilościowym. Efektem operacji jest wzrost zatrudnienia poprzez utworzenie miejsca pracy w ilości 1 etatu oraz wzrost dochodowości przedsiębiorstwa. Całkowita wartość operacji to 226.487,40 zł; wartość pomocy finansowej przyznanej na realizację operacji: 92.068,00 zł; współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej, w ramach EFMR, wynosi 78.258,00 zł.
  • en
  • de

Drukowanie 3D

Zeskanowany przedmiot może być również wydrukowany z kompozytu syntetycznego. Efektem jest wierna kopia dowolnego przedmiotu w dowolnej skali!

Drukowanie przestrzenne sześcian

Drukowanie przestrzenne – 3D printing

3D printing jest procesem wytwarzania trójwymiarowych, fizycznych obiektów, które powstają na podstawie komputerowego modelu. Możliwości wykorzystania przestrzennych drukarek są uzależnione przede wszystkim od metody wytwarzania danego produktu, materiałów, a także w części również kubatury urządzenia, Na precyzję wykonania obiektu wpływa dokładność pozycjonowania elementów sterujących, a także sam materiał, z jakiego jest wykonywany przedmiot.

 

Z pomocą drukarek 3D można wytworzyć wiele przedmiotów, takich jak

  • gotowe produkty z tworzywa sztucznego
  • produkty, które wymagają obróbki
  • elementy innych przedmiotów
  • prototypy oraz inne produkty koncepcyjne
  • formy niezbędne do wykonania właściwych elementów lub prototypów

 

Drukowanie 3D w Poznaniu i okolicy

Interesuje Cię druk 3D w Poznaniu, ale nie opłaca Ci się kupować specjalistycznej drukarki? Masz tylko jeden projekt do wydrukowania? Jako profesjonalna firma świadczymy różne usługi związane z szeroko pojętym drukowaniem i skanowaniem trójwymiarowym. Jedną z takich usług jest drukowanie 3D na zamówienie. Jeśli masz plik z trójwymiarowym modelem, który chciałbyś wydrukować – skontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci najwyższą jakość drukowania 3D w Poznaniu i najbardziej konkurencyjną w stosunku do tej jakości cenę.

Nie musisz od razu inwestować w drukarkę 3D. W przypadku jedno lub kilkurazowego drukowania korzystniej jest skorzystać z pomocy odpowiedniego wykonawcy. To właśnie my! W trosce o wszystkie możliwe potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy ofertę obejmującą drukowanie 3D w Poznaniu. Nasi specjaliści skontaktują się z Wami, w celu ustalenia szczegółów i chętnie posłużą fachową radą! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zrobimy wszystko według Twoich potrzeb!