• en
  • de

Wrocław

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

Dział handlowy :

mob : +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl

Biuro :  

mob : +48 798 564 564

email: b3d@b3d.com.pl 

 

Jeśli poszukujesz usług 3D we Wrocławiu, które będą świadczone w sposób profesjonalny przez specjalistów, którzy po prostu znają się na swojej pracy, sięgnij po naszą ofertę na skanowanie 3D i drukowanie 3D. Prześlij nam swój projekt albo zleć modelowanie 3D. We Wrocławiu i w całym województwie dolnośląskim obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych. Sprawdź, jak pracujemy i w jaki sposób działamy w branży usług 3D.

Nowoczesna firma, nowoczesne usługi

Branża usług 3D, czyli wykorzystująca skanowanie przestrzenne, inżynierię odwrotną, projektowanie modeli 3D oraz technologie addytywne, stale się rozwija. Wprowadzane są do użytku nowe drukarki i skanery pozwalające na tworzenie coraz to nowych bardziej zaawansowanych projektów. Mówi się, że w drukowaniu 3D ogranicza nas tylko wyobraźnia i rzeczywiście nasza firma skłania się do tego twierdzenia.

Nie ustajemy w poszerzaniu wiedzy o najnowszych technikach badania 3D. We Wrocławiu obsługujemy klientów, którzy chcą zamówić u nas prototypy 3D, wykonanie makiety trójwymiarowej, czy też produktów według określonego projektu. Podejmujemy się skanowania 3D, czyli procesu, który pozwala na przekształcenie rzeczywistego obiektu w obiekt cyfrowy, na którym nasi operatorzy mogą dalej pracować. Mamy kompetencje do realizacji usług 3D we Wrocławiu - wykonamy dla Ciebie projekt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Jak funkcjonujemy?

Nasza firma działa na rynku krajowym, ale wykonujemy również zlecenie dla klientów spoza Polski. To pozwoliło nam wypracować odpowiednie schematy reagowania w różnych sytuacjach. Przede wszystkim dbamy o wysokie standardy obsługi klienta. Możesz liczyć na fachowe doradztwo, indywidualne podejście do Twojego projektu oraz wykonanie go na wysokim poziomie.

Jeśli podejmujemy się badania 3D we Wrocławiu i skanowania obiektów, wykorzystujemy do tego celu skaner przestrzenny. Bardzo dokładnie potrafimy dzięki niemu odwzorować wszelkie detale badanych obiektów. Przenosimy je do programu komputerowego i w środowisku cyfrowym możemy dalej na nim pracować, jeśli takie jest życzenie klienta. Może on być dowolnie modyfikowany i przekształcamy, co wchodzi w zakres naszych usług modelowania 3D. We Wrocławiu zgłaszają się do nas czasami klienci, którzy mają już wstępny projekt i chcą go przekształcić tak, by było możliwe jego wydrukowanie, np. w celach szybkiego prototypowania.

Nie ma problemu, aby i takie działania zlecić w ramach usług 3D we Wrocławiu naszej firmie. Podejmujemy się wydruku dowolnych projektów, z zastosowaniem odpowiednich urządzeń i maszyn. Przygotowujemy dla tworzonych modeli dokumentację techniczną – 2D i 3D. Do tego archiwizujemy projekty.

Etapowe wykonywanie zleconych działań

Krok po kroku będziemy wykonywać dla Ciebie założone prace, które przedstawimy w spójnie przygotowanym planie. Możesz brać udział w procesie tworzenia i modelowania obiektów 3D. Wszystko po to, by były one dokładnie takie, jak tego chcesz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy B3D. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Obsługujemy klientów z Wrocławia, jak i całego województwa.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione