• en
  • de

Warszawa

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

Dział handlowy :

mob : +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl

Biuro :  

mob : +48 798 564 564

email: b3d@b3d.com.pl 

 

Nie wiesz, co należy rozumieć przez pojęcie usług 3D? W Warszawie jest wiele firm, które zajmują się skanowaniem 3D, drukowaniem w trójwymiarze, projektowaniem i modelowaniem 3D. Wśród nich swoje miejsce na tym trudnym, nowoczesnym rynku ma  B3D.com.pl. Mamy kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług 3D. Warszawa nie jest co prawda naszą macierzystą lokalizacją, ale także i w stolicy mamy swoich klientów. Obsługujemy również klientów zagranicznych. Twoja firma może dołączyć do naszych zadowolonych zleceniodawców.

Kim jesteśmy?

Poznaj naszą firmę i jej pracowników. Markę B3D.com.pl tworzą prawdziwi pasjonaci. Usługi 3D w Warszawie czy świadczone w każdym innym miejscu w Polsce i za granicą, dokąd docieramy, to dla nas nie tylko praca. Rozwijamy się w tej dziedzinie i nie szczędzimy czasu, by wciąż dowiadywać się czegoś nowego o skanowaniu czy modelowaniu 3D. Powstające modele 3D w Warszawie i w innych miastach w Polsce są naszym dziełem, z którego niezmiennie jesteśmy bardzo dumni.

Bierzemy udział w branżowych konferencjach, spotkaniach i warsztatach. Nie tylko stacjonarnych, ale i online. To wszystko sprawia, że nasi pracownicy z B3D.com.pl są jak najbardziej na bieżąco z najnowszymi technologiami przyrostowymi czy inżynierią odwrotną, pozwalającą na skanowanie 3D. W Warszawie obsługujemy zarówno małych klientów, jak i duże korporacje, przygotowując dla nich skrupulatnie wydruki 3D.

Usługi 3D w Warszawie od B3D.com.pl – co możemy Ci zaoferować?

Drukowanie 3D zlecone naszej firmie może być dla Ciebie rozwiązaniem dla szybkiego prototypowania i modelowania nowych produktów. Nie musisz przy tym inwestować we własną drukarkę 3D, skoro profesjonalne wydruki 3D w Warszawie z określonych filamentów możesz zlecić nam.

Podejmujemy się przy tym i innych usług 3D w stolicy. Dla naszych klientów jesteśmy gotowi wykonać skanowanie przestrzenne. Skanowanie 3D jest przy tym realizowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń. Dzięki nim jesteśmy w stanie przenieść do środowiska cyfrowego niemal każdą rzecz. Możesz w ten sposób rozpocząć za naszym pośrednictwem proces projektowania udoskonalonych produktów na bazie istniejących lub też stworzyć coś absolutnie wyjątkowego. Nasze modele 3D przygotowujemy w takim formacie, aby nadawały się później do wydruku z wykorzystaniem usługi drukowania 3D. W Warszawie współpracujemy z klientami na różnych etapach przedsięwzięć.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

W Warszawie bez wątpienia jest sporo firm, które zajmują się świadczeniem szeroko rozumianych i kompleksowych usług 3D. W B3D.com.pl szczycimy się wysoką jakością obsługi klienta. Na każdym etapie możemy z Tobą współpracować. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, by jak najlepiej wykonać zadania, jakie przed nami postawisz w zakresie wydruku 3D czy skanowania i modelowania 3D.

W Warszawie zleć nam wykonanie modelu 3D z istniejącego produktu. Opracujemy go dla Ciebie i przygotujemy całkowitą dokumentację techniczną 3D i 2D. Wykorzystaj ją np. do produkcji wielkoseryjnej, jeśli taką prowadzisz lub chcesz ją podjąć.

Podstawą realizacji naszych usług 3D zawsze jest rozmowa z Tobą – naszym klientem. Możesz liczyć na duże zaangażowanie w Twój projekt z naszej strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wydruk 3D prowadzimy z wykorzystaniem popularnych technologii przyrostowych FDM/FFF z zastosowaniem materiałów PLA, ABS z domieszkami czy technologii SLA/DLP z użyciem żywic światłoutwardzanych.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione