• en
  • de

Rzeszów

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

Dział handlowy :

mob : +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl

Biuro :  

mob : +48 798 564 564

email: b3d@b3d.com.pl 

 

Nowoczesna, rozwojowa, nastawiona na jak najlepszą obsługę klientów – taka właśnie jest nasza firma B3D. Prowadzimy działalność obejmującą szeroko pojmowane usługi 3D w Rzeszowie i w całym województwie podkarpackim. Niezależnie więc od tego, czy jesteś z Rzeszowa czy okolic, skorzystaj z naszej oferty. Oferujemy takie usługi jak druk 3D, badanie 3D czy skanowanie 3D. Realizujemy nasze usługi z wykorzystaniem nowoczesnych drukarek 3D oraz skanerów przestrzennych. Poznaj nas i zaufaj fachowości realizowanych przez naszych pracowników usług.

Pasja i zaangażowanie w pracę

Nie możemy pochwalić się wieloma dekadami działalności na rynku, ale sama branża druku 3D jest nowa i cały czas się rozwija. Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem, który nadąża za zmianami dokonywanymi w branży, w której się specjalizuje. Działamy już kilka lat na polskim rynku. Możemy pochwalić się również i tym, że mamy pewne doświadczenie w realizacji projektów dla zagranicznych klientów. Cały czas uczestniczymy w organizowanych w różnych miejscach w Polsce i poza krajem targach branżowych i konferencjach poświęconym usługom 3D. W Rzeszowie dzięki temu możemy zaoferować klientom kompleksową obsługę, która obejmuje pełen zakres realizacji procesu inżynierii odwrotnej. Wyróżniamy się na tle innych, podobnych firm tym, że świadczymy różne usługi. Sprawdź, co właściwie może zaoferować Ci nasza firma.

Wszechstronna oferta

Specjalizujemy się w skanowaniu i drukowaniu 3D, ale również i w przygotowywaniu projektów do wydruku na bazie istniejących obiektów lub wytycznych klientów. W zakres naszej działalności  wchodzi tworzenie modeli 3D w Rzeszowie, jak i badanie 3D obiektów i produktów, które po modyfikacji i opracowaniu ich dokumentacji  technicznej mogą posłużyć naszym klientom do uruchamiania produkcji wybraną metodą, w tym również z wykorzystaniem technologii addytywnych.

Niezależnie więc od tego, czy chcesz zamówić skanowanie 3D danego obiektu, zlecić modelowanie 3D w Rzeszowie oraz druk 3D, zawsze możesz zgłosić się do naszej firmy z zapytaniem o wycenę i poradę, jakie technologie w Twoim przypadku najlepiej się sprawdzą.

Jak pracujemy?

To ważne, by klient miał świadomość, w jaki sposób nasza firma działa przy każdym realizowanym zleceniu. Najpierw oceniamy, jakie prace będzie trzeba dla klienta wykonać. Jeśli mamy zeskanować obiekt 3D, w sposób drobiazgowy możemy tego dokonać skanerem przestrzennym. Powstanie dzięki niemu obiekt cyfrowy w programie komputerowym, na bazie którego możemy dokonać parametryzacji i modelowania 3D. W Rzeszowie realizujemy też na bazie istniejących modeli lub przez nas tworzonych, szybkie prototypowanie. Do tego celu używamy druku 3D z zastosowaniem różnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych czy metali.

Dla wydruków 3D, zanim nabiorą one fizycznych cech przy użyciu naszych drukarek 3D, przygotowujemy dla klientów dokumentację techniczną. Staje się ona podstawą realizacji procesu produkcji – z zastosowaniem technologii przyrostowych lub tradycyjnych metod.

Atuty naszej działalności

W B3D za cel stawiamy sobie realizację na najwyższym poziomie usług 3D w Rzeszowie. Analizujemy drukowane obiekty na drukarkach 3D i dbamy o to, by miały odpowiednie parametry. Skanujemy je światłem strukturalnym z dokładnością nawet 10 mikrometrów. Archiwizujemy 3D, np. na potrzeby prac muzealnych. Drukujemy z licznych materiałów, z wykorzystaniem technologii druku FDM/FFF, z materiałów takich jak PLA, ABS, nylon, a nawet drewno. Możemy też zastosować wydruk 3D w Rzeszowie z wykorzystaniem technologii SLA/DLP czy SLS.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione