• en
  • de

Lublin

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

tel.: +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl 

 

rzez pojęcie usług 3D w Lublinie może mieścić się wiele czynności, podejmowanych przez naszą firmę dla klientów, którzy mają różne cele do zrealizowania. Może to być skanowanie istniejących obiektów 3D w Lublinie, projektowanie modeli 3D czy drukowanie 3D według założonych wcześniej projektów zapisanych w pożądanych formatach. Bez względu na to, jaki projekt chcesz zrealizować, prześlij go do nas, opisz lub porozmawiaj z naszymi ekspertami, a my zaproponujemy Ci możliwe rozwiązania.

Kim jesteśmy?

Chcesz nawiązać współpracę z ekspertami w branży usług 3D w Lublinie? Szukasz partnera, który przeprowadzi na Twoje zlecenie badanie 3D i stworzy w cyfrowym środowisku model 3D z Lublina? Zgłoś się do nas! Od lat specjalizujemy się i doskonalimy swoje umiejętności dotyczące drukowania i skanowania 3D. Kiedy pierwsze drukarki 3D powoli pojawiały się na naszym rodzimym rynku, od razu poznawaliśmy specyfikę ich działania. Dziś wykorzystujemy różne filamenty i różne technologie produkcji z wykorzystaniem wydruku 3D. W Lublinie możemy Ci zatem zaoferować różne usługi 3D, jakich naprawdę potrzebujesz. Sprawdź, co właściwie możemy dla Ciebie zrobić. Zaskoczy Cię szeroki asortyment usług świadczonych przez naszą firmę.

Dlaczego warto wybrać ofertę B3D?

Naszym atutem jest to, że potrafimy w sposób indywidualny podchodzić do każdego zlecenia, jakiego się podejmujemy. Analizujemy Twoje potrzeby pod kątem możliwości zastosowania do ich spełnienia drukowania 3D lub skanowania 3D w Lublinie oraz realizacji modeli 3D w specjalnych programach komputerowych. Kompleksowa obsługa i fachowe doradztwo to kolejne zalety naszej oferty usług 3D.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, pozwalającym nam na dokładne, szczegółowe skanowanie istniejących obiektów, także tych wielkoformatowych. Skanowanie 3D w Lublinie przeprowadzamy z wykorzystaniem skanera przestrzennego. Gotowy model 3D przenosimy do świata wirtualnego, a następnie możemy na nim pracować, zgodnie z założeniami przedsięwzięcia, jakiego się podejmujemy.

Podobnie jak skanowanie 3D, również drukowanie 3D w Lublinie oferujemy z zastosowaniem drukarek najnowszej generacji, wykorzystujących filamenty o założonych właściwościach. Doradzimy Ci, jaki wydruk w Twojej sytuacji, na przykład na etapie szybkiego prototypowania lub tworzenia docelowych produktów sprawdzi się zdecydowanie najlepiej.

Przygotujemy dokumentację

Nie tylko przeprowadzimy wszystkie prace, jakie zlecisz nam w ramach usług 3D w Lublinie, ale również przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację projektową. Archiwizujemy nasze modele 3D w Lublinie, przygotowujemy dokumentację 2D i 3D. Zapisany w odpowiednim formacie projekt modelu 3D pozwoli Ci go wydrukować w późniejszym czasie lub wykorzystać do rozpoczęcia seryjnej produkcji.

Obsługujemy klientów z całego Lublina – indywidualnych i przedsiębiorców, ale też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych spoza miasta, ale z całego województwa. Zgłoś do nas swój projekt, prześlij swoje wymagania mailowo, a my je wycenimy i zaoferujemy Ci usługi 3D najwyższej klasy.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione