• en
  • de

Łódź

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

Dział handlowy :

mob : +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl

Biuro :  

mob : +48 798 564 564

email: b3d@b3d.com.pl 

 

Jako B3D mamy kilkuletnie doświadczenie rynkowe w nowoczesnej branży technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej. Wykonujemy usługi 3D dla klientów m.in. w Łodzi i w okolicach, posiłkując się nowoczesnym parkiem maszynowym, obejmującym drukarki 3D, skanery przestrzenne, jak i pełne oprogramowanie do wykonywania modeli 3D i badań 3D. W Łodzi możemy Ci zaoferować pełen przegląd takich kompleksowych, bardzo nowoczesnych usług dla klienta indywidualnego i przedsiębiorców.

Sprawdź, kim jesteśmy!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci chcący zlecić wykonanie modeli 3D, procesu skanowania czy drukowania 3D, chcą nawiązać współpracę wyłącznie z partnerem, który po prostu zna się na tym, co robi. Nasza firma B3D wraz ze wszystkimi pracownikami tworzy grupę specjalistów w swojej dziedzinie. Wciąż uzupełniamy swoją wiedzę i umiejętności w zakresie drukowania i skanowania 3D. W Łodzi prowadzimy wszechstronne usługi 3D dla klientów, ale nie poprzestajemy tylko na tym, co już potrafimy. Dziedzina technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej szybko się rozwija, dlatego robimy wszystko, aby wdrażać na bieżąco nowe rozwiązania do naszej działalności.

Jak działa firma B3D?

Oferujemy nie tylko specjalistyczne usługi 3D. W Łodzi obsługujemy klientów z miasta i okolic. Każdego traktujemy w ten sam, zindywidualizowany sposób. Zależy nam na owocnej współpracy i wypracowaniu odpowiednich schematów działania.

Najpierw postaramy się rozpoznać Twoje potrzeby z zakresu usług 3D. Czy będzie to drukowanie 3D w Łodzi zaprojektowanych wcześniej przedmiotów, czy może modelowanie projektów i przygotowywanie ich do wydruku w odpowiednim dla drukarek 3D formacie? A może Twoją intencją jest zeskanowanie istniejącego przedmiotu lub obiektu w celach komercyjnych lub archiwizowania? Postaramy się doradzić najlepszą metodę wykonania usług 3D. W Łodzi obsługiwać możemy klientów nie tylko z miasta, ale i całego województwa łódzkiego.

Etapowe wykonywanie zleceń

W drukowaniu 3D liczy się to, by precyzyjnie przeprowadzić poszczególne etapy, dla uzyskania jak najlepszych rezultatów naszych działań. Tożsame zasady dotyczą skanowania 3D czy modelowania 3D. Jeśli wykonujemy badanie 3D w Łodzi wybranego obiektu, jak zresztą w innych miastach, to dbamy o doskonałe jego odwzorowanie przy przenoszeniu po zeskanowaniu go do cyfrowego środowiska. Tam we współpracy z klientem nasza firma może dokonać pewnych modyfikacji i sprawić, że obiekt nabierze pożądanych przez odbiorcę cech. Kiedy zostanie on zaakceptowany, możemy stworzyć dla niego dokumentację techniczną i wydrukować. Owa dokumentacja modelu 3D jest dla Ciebie, jako dla zamawiającego bardzo ważna, ponieważ na jej podstawie będzie można w przyszłości powielić wydruk 3D w wybranej metodzie addytywnej.

Czemu warto z nami współpracować?

Kilkuletnie doświadczenie rynkowe, pasja w zakresie drukowania i skanowania 3D oraz związanych z nimi technik i technologii, jak i dbałość o szczegóły przy wykonywaniu usług 3D sprawiają, że możemy Ci zaoferować konkurencyjną ofertę. Możesz mieć pewność, że nasze prace zawsze są realizowane z wyjątkową starannością. Jesteśmy gotowi do współpracy z klientem na każdym z etapów wykonywania projektów. Przyślij do nas swoje zapytanie o usługi 3D w Łodzi, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwe rozwiązania wraz z wyceną.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione