• en
  • de

Kraków

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

Dział handlowy :

mob : +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl

Biuro :  

mob : +48 798 564 564

email: b3d@b3d.com.pl 

 

Technologie addytywne i inżynieria odwrotna obejmują drukowanie 3D na bazie tworzonych przez naszych ekspertów modeli 3D. W Krakowie prowadzimy aktywnie swoją działalność, oferując wszystkim klientom w mieście i w okolicach druk 3D. Kraków jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Możemy zaoferować zainteresowanym, niezależnie od branży i skali zamawianych wydruków 3D w Krakowie profesjonalną obsługę i odpowiednie dopasowanie technik badania 3D, skanowania i drukowania, które będą dla niego właściwe.

B3D dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców

Poznaj nas! Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie obsługi druku 3D i skanowania przestrzennego. Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem na rynku technologii addytywnej i inżynierii odwrotnej. Dysponujemy parkiem maszynowym, pozwalającym nam na wszechstronną obsługę w zakresie druku 3D oraz skanowania 3D na zlecenie klientów z Krakowa i całej Małopolski. Nie ma dla nas znaczenia, czy zamawiający jest klientem indywidualnym, czy też prowadzi działalność gospodarczą. Zawsze odpowiadamy na oczekiwania związane ze zleconą nam usługę 3D. Mamy doświadczenie przy realizacji różnych projektów, przy których wykorzystywaliśmy nasze umiejętności dotyczące skanowania 3D i wydruku 3D. Kraków jest jednym z miast, w których działamy i doskonalimy się w tematyce technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej.

Jakie usługi 3D możesz zamówić?

Chcesz przeprowadzić modelowanie 3D istniejących produktów i obiektów? Potrzebujesz skanowania 3D albo masz już projekt, który chciałbyś wydrukować i uzyskać kompletną dokumentację techniczną? Z wszystkimi takimi usługami 3D w Krakowie doskonale sobie poradzimy. Liczne zrealizowane projekty w technologii 3D powodują, że możemy podejmować kolejne wyzwania dla naszych klientów.

Każde zlecenie, czy to druk 3D w Krakowie czy skanowanie 3D, przeprowadzamy w wieloetapowy sposób. Krok po kroku realizujemy kolejne zadania, jakie stawiane są przed nami przez klientów. Przy skanowaniu 3D najpierw wykorzystujemy skanowanie przestrzenne, dla uzyskania właściwego modelu 3D. W Krakowie możemy też przeprowadzić badanie 3D obiektu. Po wprowadzeniu go do sfery cyfrowej możemy na nim pracować, zmieniając go i modyfikując, według zaleceń klientów. Następnie model trójwymiarowy, który zostanie zaakceptowany, jest dokładnie opisywany i zapisywany w formacie przygotowanym do wydruku 3D. Możemy go także wydrukować z wykorzystaniem drukowania 3D. Gotowa dokumentacja techniczna, która może posłużyć do rozpoczęcia procesu produkcji długo lub krótkoseryjnej, będzie dla Ciebie zawsze przygotowana.

Zaufaj naszej fachowości w wykonywaniu usług

Jeśli zlecisz naszej firmie B3D usługi 3D w Krakowie, niezależnie od tego, na czym właściwie będą one polegały, możesz mieć pewność, że zostaną one zrealizowane z wysoką starannością. Jakość naszej pracy jest dla nas bardzo ważna, ponieważ świadczy o zaangażowaniu w każdy projekt, jakiego się podejmujemy. Dążymy do tego, aby druk 3D był bardzo szczegółowy i wykonujemy go z dokładnością do 10 mikrometrów. Archiwizujemy projekty 3D na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług 3D.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione