• en
  • de

Gdańsk

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

Dział handlowy :

mob : +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl

Biuro :  

mob : +48 798 564 564

email: b3d@b3d.com.pl 

 

Poznaj naszą firmę B3D i sprawdź, jak realizujemy usługi 3D. W Gdańsku możemy zaoferować modelowanie 3D, wydruki 3D z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego, jak również badanie 3D i skanowanie przestrzenne, z dużą dokładnością. Oferujemy Ci usługi dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Drukowanie 3D w Gdańsku pozwoli Twojej firmie na szybkie prototypowanie, a skanowanie 3D przeniesie istniejące obiekty do cyfrowej rzeczywistości.

Kto tworzy firmę B3D?

Pasjonaci, specjaliści, wciąż głodni wiedzy związanej z usługami 3D. Tacy właśnie jesteśmy. Pracować będą dla Ciebie osoby dbające o wysoką jakość wykonania projektów. Wydruki 3D dzięki B3D będą dokładnie takie, jak tego oczekujesz. Projektujemy w programach komputerowych modele 3D. W Gdańsku możesz zamówić u nas również skanowanie 3D – skanowanie przestrzenne, które wiernie odzwierciedla w przestrzeni cyfrowej wszystkie krzywizny i detale poddanych skanowaniu obiektów.

Nie ustajemy w dążeniu do doskonałości i aktualizowaniu posiadanej wiedzy dotyczącej skanowania i drukowania 3D. W Gdańsku oferujemy pełen przegląd różnego rodzaju usług 3D, z jakich i Ty możesz skorzystać.

Co możemy zaoferować, czyli usługi 3D w wykonaniu firmy B3D

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którzy potrzebują np. wydrukować w 3D zaprojektowany obiekt lub makietę na własny użytek, ale też możemy wykonać usługi 3D dla firm. W Gdańsku czekamy na kontakt od przedsiębiorców chcących wykonać m.in. skanowanie 3D czy szybkie prototypowanie z wykorzystaniem tanich i szybkich w działaniu drukarek 3D.

Jesteśmy w stanie przenieść nawet bardzo duże obiekty do komputerowego programu, gdzie można dalej z nimi pracować, szybko modyfikować je i przygotowywać na ich podstawie dokumentację techniczną.

Drukowanie 3D wykorzystuje technologie addytywne, nazywane przyrostowymi. Od kilku lat specjalizujemy się w takich metodach szybkiego wytwarzania produktów i obiektów, np. makiet i prototypów na potrzeby różnych klientów. Dziś możesz do nich dołączyć, wysyłając do nas swoje zlecenie na usługi 3D w Gdańsku.

Dowiedz się, jak pracujemy krok po kroku

Jak nasza firma przygotuje dla Ciebie skan produktu? Czy będziesz brać czynny udział w wykonaniu projektu i szybkim prototypowaniu? Jaki będzie efekt podjętych przez nas prac? Przekonaj się o tym i dowiedz się, jak nasi specjaliści przystępują do pracy.

Podstawą jest dla nas rozmowa z klientem. Każdego traktujemy w sposób indywidualny i dbamy o spełnianie jego potrzeb. Dlatego możesz liczyć, że Twój projekt, niezależnie od jego skali, zostanie potraktowany z takim samym zaangażowaniem z naszej strony.

Możemy zeskanować dla Ciebie produkt lub obiekt, przenosząc go w odpowiednim formacie do programu komputerowego. Tam dokonamy modyfikacji, jeśli właśnie tego oczekujesz. Możemy też wydrukować obiekt, który zaprojektowałeś, tworząc prototyp lub produkt w niskoseryjnej produkcji. Przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację, będziemy kontrolować jakość wydruku 3D, a także dokonamy wyceny. Wydruk prowadzimy w technologii FDM/FFF z wykorzystaniem materiałów PLA, ABS z domieszkami czy w technologii SLA/DLP z użyciem żywic utwardzanych światłem. Prowadzimy również drukowanie 3D w technologii SLS.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione