• en
  • de

Bydgoszcz

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

Dział handlowy :

mob : +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl

Biuro :  

mob : +48 798 564 564

email: b3d@b3d.com.pl 

 

Technologie addytywne pozwalają na tworzenie przedmiotów z wykorzystaniem drukarek 3D, używających w swojej pracy różnych materiałów, tzw. filamentów. Jednocześnie technologia 3D pozwala na wierne odwzorowywanie obiektów już istniejących – wszystko dzięki skanowaniu przestrzennemu. Poznajcie naszą firmę – B3D, która zajmuje się właśnie takimi dziedzinami. Możemy zaoferować naszym klientom nowoczesne usługi 3D w Bydgoszczy i okolicy, właściwie w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Nowoczesna firma na rynku druku 3D

Nasza firma być może nie ma wieloletniej historii, ale za to prezentuje świeże spojrzenie na kwestie drukowania 3D. W Bydgoszczy nie mamy swojej głównej siedziby, ale skutecznie obsługujemy naszych klientów pochodzących z tego miasta i okolicznych miejscowości, oferując im wiele usług związanych z technologią addytywną i skanowaniem lub modelowaniem 3D. Bydgoszcz jest miastem nowoczesnym, w którym dostrzegamy dla siebie potencjał rozwojowy, dlatego chcieliśmy zaznajomić potencjalnych klientów z naszą firmą i metodami działania.

Poznaj nas, a dostrzeżesz, że drukowanie 3D i skanowanie 3D, także w Bydgoszczy, nie jest dla nas jedynie pracą, którą wykonujemy każdego dnia. To pasja, w której się realizujemy. Każdy z naszych pracowników ma szeroką wiedzę dotyczącą usług 3D. W Bydgoszczy możecie więc zlecić wydruk 3D ekspertom, którzy nie tylko zrealizują samą usługę, ale jednocześnie doradzą klientom, jak go ulepszyć i co jeszcze można wykonać w ramach modelowania 3D.

Szeroka paleta usług 3D w Bydgoszczy

Zajmujemy się nowoczesnymi technologiami związanymi z procesem inżynierii odwrotnej, czyli skanowania 3D oraz technologią addytywną i drukowaniem w trójwymiarze z wykorzystaniem najnowocześniejszych drukarek 3D. Mamy przygotowaną dla Ciebie kompleksową ofertę usług, obejmującą druk 3D, skanowanie 3D oraz także tworzenie modeli 3D na zlecenie naszych klientów.

Dokładamy wszelkich starań do tego, by efekt naszych prac nad zleceniem był satysfakcjonujący, czy będzie to wydruk 3D, czy model 3D. W Bydgoszczy jako nasz klient możesz przesłać nam zdjęcie z wymiarami do wyceny przy skanowaniu 3D albo model w formacie STL do wyceny drukowania 3D, przy założonej ilości wydruków.  Jeśli nie masz jeszcze gotowego modelu 3D, pomożemy Ci go przygotować w odpowiednim programie i formacie przeznaczonym do późniejszego drukowania 3D.

Jak wygląda praca naszej firmy B3D?

W zależności od tego, jaką usługę 3D będziesz skłonny zamówić w B3D, inaczej wygląda praktyka naszej pracy nad zleceniem. Zawsze jest to wieloetapowy proces, który polega z jednej strony na przenoszeniu do środowiska cyfrowego modeli istniejących produktów i obiektów albo na przenoszeniu do świata rzeczywistego przedmiotów, których model cyfrowy otrzymujemy.

Jeśli chodzi o skanowanie 3D w Bydgoszczy, podobnie jak w każdym innym mieście, w którym realizujemy swoje usługi, najpierw musimy zeskanować pożądany obiekt i stworzyć model trójwymiarowy. Może on posłużyć do wykonania prototypów danego produktu. Jako zamawiający możesz wpływać na kształt modelu trójwymiarowego. Kiedy jest on już gotowy i zaakceptowany przez klienta, może podlegać testowemu wydrukowi. Przygotowujemy przy tym dla niego pełną dokumentację techniczną. Staje się ona podstawą do rozpoczęcia procesu produkcji, także z wykorzystaniem drukowania 3D.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione