• en
  • de

Białystok

Prześlij zdjęcie z wymiarami do wyceny skanowania 3d

Prześlij model w formacie STL do wyceny drukowania 3d

 

Dział handlowy :

mob : +48 793 323 234

email: ms@b3d.com.pl

Biuro :  

mob : +48 798 564 564

email: b3d@b3d.com.pl 

 

Czy szukasz firmy, która będzie w stanie świadczyć usługi 3D w Białymstoku na wysokim poziomie? Chcesz nawiązać współpracę z ludźmi, którzy w istocie znają się na pracy, jaką wykonują? Zgłoś się do B3D, aby mieć pewność, że Twoje projekty zostaną zrealizowane tak, jak tego oczekujesz. Dokonujemy skanowania 3D w Białymstoku, podejmujemy się badania różnych obiektów i modelowania. Zapraszamy do nas i zapoznania się z pozostałą ofertą naszych usług 3D w Białymstoku.

Usługi 3D od profesjonalistów

B3D jest młodą firmą, która szybko rozwija się w branży usług 3D. Białystok jest jednym z miast na mapie Polski, w których oferujemy swoje realizacje. Czy warto nam zaufać i kim właściwie jesteśmy? Możemy spokojnie nazywać siebie pasjonatami technologii addytywnych i inżynierii odwrotnej. Pod tym pojęciami kryje się wiele różnych usług, polegających na wydruku 3D według wcześniej przygotowanego projektu w środowisku cyfrowym, jak również badania 3D w Białymstoku oraz skanowania przestrzennego z dużą dokładnością. Wszystko to nowoczesne usługi 3D, jakie nasi pracownicy świadczą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Nie ustajemy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, aby świadczone przez nas usługi 3D stały na jak najwyższym poziomie. Zapewniamy Cię, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o dobrą współpracę z klientami, ponieważ wiemy, że takie zaangażowanie procentuje kolejnymi przedsięwzięciami w branży technologii addytywnych, w których bierzemy aktywny udział.

Czym się wyróżniamy?

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych inżynierów, którzy wciąż szkolą się i rozszerzają swoją wiedzę dotyczącą projektowania i wydruku 3D. W Białymstoku podejmujemy się wielu różnych zadań dla naszych klientów. Kontrolujemy jakość produkowanych na drukarkach 3D modeli i gotowych obiektów. Wydruk prowadzimy z zastosowaniem różnych technologii, m.in. jest to druk FDM/FFF z wykorzystaniem materiałów PLA, ABS z domieszkami, jak i może być to druk SLA/DLP z żywicy światłoutwardzalnej czy wydruk w technologii SLS, spiekanie proszku laserem.

Jakich projektów się podejmujemy?

Zakres działalności naszej firmy jest wciąż poszerzany, ponieważ chcemy odpowiadać na zupełnie nowe wyzwania, jakie stawiają przed nami klienci. Mamy w ofercie usługi 3D w Białymstoku, jak i w okolicy. Możesz więc zgłosić się właśnie do nas po wycenę i poradę, jak zrealizować projekt z wykorzystaniem technologii addytywnych.

Wykonujemy dla naszych klientów wydruki 3D, wraz z przeprowadzeniem kompleksowo procesu projektowego. Modele 3D w Białymstoku powstają na bazie najnowocześniejszych programów komputerowych, w których nasi projektanci od podstaw tworzą model, albo też wprowadzają go na podstawie badania 3D istniejącego obiektu. W tym drugim przypadku najpierw skanujemy wybrany przez Ciebie obiekt, następnie modyfikujemy go zgodnie z Twoimi zaleceniami i przygotowujemy dokumentację techniczną. Ona sama w sobie jest dla Ciebie podstawą do rozpoczęcia produkcji, ale jeśli chcesz wcześniej zobaczyć, jak działa projektowany produkt, możemy zrealizować szybkie prototypowanie z użyciem drukarek 3D. Sprawdź, co jeszcze jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić.

Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione